1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Evil Within - trzy screeny przepełnione klimatem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 23, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy The Evil Within w bardzo przemyślany sposób budują atmosferę wokół swojego najnowszego projektu. Nie dostajemy za dużo materiałów wideo, jednak autorzy często wrzucają do Sieci kilka nowych zdjęć. Tym razem otrzymaliśmy tylko trzy, ale możecie mi wierzyć – warto je zobaczyć.

Tytuł ten może okazać się błogim powrotem do gatunku survival-horrorów. W zasadzie na tej generacji nie otrzymaliśmy za dużo dobrych „straszaków”, więc jestem przekonany, że wielu graczy bardzo liczy na projekt Tango Gameworks.

Gra od pierwszych materiałów wygląda wyśmienicie… Szkoda tylko, że premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Z wielką chęcią chciałbym zagrać w tę produkcję już teraz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Może to i lepiej,że będziemy musieli poczekać na tą gierke do przyszłego roku...
    Wszystko ładnie dopracują,aby gra nie zawodziła :D

Już nie mogę się doczekać

Wczytywanie...

Poleć forum