1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Evil Within

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez kuleczka91, Czerwiec 12, 2016.

1. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam mam pytanie do tych osób, które posiadają grę The Evil Within na XO w wersji płytowej czy to prawda, że gra nie posiada nawet polskich napisów, że jest w pełni po angielsku? Bo tak przeglądałam na aukcjach i nigdzie nie ma wzmianki czy są chociaż polskie napisy w tej grze dlatego pytanie padło tutaj. Ewentualnie czy wersja cyfrowa ma napisy? Z góry dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Daeno temu w to grałem, z tego co pamiętam wersja w języku ang

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Raczej Brak PL napisów , przeglądałem tą grą w biedronce bo była za 79 zł i nie widziałem jakiejkolwiek informacji o napisach.

5. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    304
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Cyfrowa ma też tylko jęzor angielski. Jeden plus (nie związany jednak z wersją językową) od czasu wydania The Evil Within, to fakt, że dodali możliwość zlikwidowania czarnych pasków na górze i dole ekranu. Miało być chyba bardziej filmowo, a ucinało z 25% obrazu, hehe. Grę polecam kulko, razem z dodatkami.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie pogram jeśli gra nie posiada nawet głupich napisów :) Dla mnie takie granie nie ma sensu. Cóż, odpuszczam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum