1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Godfather II - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Andrewww1991, Listopad 10, 2008.

1. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    The Godfather 2 będzie kontynuacją części pierwszej, która to była adaptacją jednego z najlepszych filmów, Francisa Forda Coppoli. Całą produkcję zapowiedział Frank Gibeau - szef studia EA Games, które jest jednym z czterech niezależnych oddziałów firmy.

Z pierwszych informacji wynika, iż tym razem gra, przeznaczona będzie dla znacznie bardziej dojrzałego odbiorcy. Mimo iż część pierwsza nie była do końca udana, to wiadomym było, że EA tak niesamowitej licencji nie pozostawi bez kolejnych odsłon gry. Obyśmy tylko w części drugiej nie natrafili na bugi znane każdemu posiadaczowi pierwszej części.

"To tytuł, w który będzie można grać zarówno z poziomu ulicy - w stylu GTA IV - jak i ze znacznie wyższej perspektywy, praktycznie jak w RTS-ach. Ten widok pozwoli na zarządzanie całymi dzielnicami - będzie dokładnie widoczne, co i gdzie dzieje się w mieście"

Gra ma się ukazać na początku 2009 roku

http://www.youtube.com/watch?v=vbLPLKtHZ00

[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ja osobiście mam tylko nadzieję, że gierka nie będzie zabugowana, bo wg mnie część pierwsza miała potencjał, by walczyć chociażby z genialną Mafią... Czy tym razem twórcy się postarają?

A co Wy sądzicie o tej grze i o wcześniejszej części?
    -Czy wydaje wam się że podejście pod gatunek RTS wyjdzie temu tytułowi na dobre?
    -Czy to co dotychczas ujawniono zachęca Was do dania szansy drugiej części?

2. Lotnik421 Xbox One

3. petas13

petas13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: The Godfather II - opinie

Mi się spodobało to co pokazano w trailerze :) a jesli chodzi o pierwszą częsc to ja wolałem Mafie(chociaz była starszą grą)

Wczytywanie...

Poleć forum