1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Gunstringer na E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 24, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    „E3 już za niecałe dwa tygodnie. Wytrzymajcie” – tak ekipa Twisted Pixel odpowiada na pytania fanów o premierę swojej pierwszej gry na Kinecta. Gry, warto dodać, bardzo interesującej.

The Gunstringer ukaże się na rynku XBLA i przedstawi opowiedzianą w przezabawny sposób historię kowboja-marionetki. Zadaniem gracza, a jednocześnie marionetkarza, będzie pomoc podopiecznemu w dokonaniu zemsty na własnej drużynie. Po tym jak ich interesy okazały się sprzeczne z jego własnymi, o czym poinformowali go za pomocą trafnych argumentów przedstawionych za pomocą rewolweru.

Sterowanie wymagać będzie niezłej koordynacji ruchowej, gdyż prawa i lewa ręka odpowiadać będą za różne czynności (czyli odpowiednio za ruch oraz obsługę broni). Wszystko wskazuje na to, że The Gunstringer jest pierwszym sygnałem potwierdzającym ‘złote lata’ Kinecta. Bo skoro takie tytuły pojawiają się na XBLA, to czego możemy się spodziewać po wielkich produkcjach? Jednego możemy być pewni – najbliższe E3 będzie bardzo zaskakujące.

W internecie pojawił się oficjalny filmik ukazujący pierwsze 15 minut gry (do obejrzenia poniżej).

The Gunstringer na E3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    osobiście nie mam kniceta i na razie nie zamierzam kupować bo uważam że nie ma fajnych tytułów .Kiedyś może to się zmieni tak po cichu liczę na to.Taka zabawa fajna jest jak się gra całą rodziną.Jak to zawsze w życiu jest są zwolennicy i przeciwnicy ja jestem neutralnie nastawiony.

Wczytywanie...

Poleć forum