1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Last Rminant - Komunikat o błędzie odczytu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tijs18, Styczeń 15, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Dziś rano ukończyłem ściąganie gry The Last Reminant z linków zamieszczonych na dw.pl. Przy rozpakowywaniu 7zip dostałem komunikat CRC ERROR ISO Is Broken. Spróbowałem WinRAR'em i ku mojemu zaskoczeniu obrazy zostały wypakowane. Po wypakowaniu spr obraz Kreon Checker'em - Good Kreon RIP, następnie muleter'em - niestety gra nie była dostępna w bazie danych. Tabela z iXtreme była zapełniona wiec pomyślałem, że wszystko będzie ok, w końcu każda gra jaką zassałem na X360 działała (do tej pory). Po wypaleniu DVD+DL włożyłem dysk do konsoli (nie miał najmniejszej rysy) i kiedy zacząłem instalcję na HDD dostałem komunikat o błędzie odczytu. (zatrzymanie nastąpiło na 3 procencie) Poszperałem trochę po naszym forum i znalazłem program abox, który "podobno" naprawia błędy w obrazach ISO związane z SS itp. Skonfigurowałem go tak jak w zamieszczonym poradniku i rzeczywiście Abox znalazł błędy i "niby" je naprawił. Po ponownym wypaleniu DVD wszystko szło dobrze bo przy instalacji gra pokonała granicę 3%. Moja radość nie trwała jednak zbyt długo komunikat o błędzie odczytu pojawił się przy 40%. Moje pytanie jest następujące czy istnieje możliwość aby ściągnięte przeze mnie obrazy zadziałały? Jeśli nie to bardzo was proszę o podanie linków to bezproblemowej wersji tej gry ponieważ nie chciałbym raz jeszcze ściągać 13gb danych na próżno.

Pozdrawiam

Edit

Właśnie sprawdziłem DVD2 i ku mojemu zaskoczeniu działa - czyli 7ZIP miał w 100 procentach rację dając taki komunikat. No nic czekam na waszą radę

Wczytywanie...

Poleć forum