1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon: opinia

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sareth5, Październik 30, 2008.

1. Sareth5

Sareth5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, nie mogę się przemóc aby ściągnąć tę grę liczę na wasze opinie na jej temat, najbardziej interesuje mnie tryb współpracy 8)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon: opinia

Odradzam!!! Nie ściagać!
    Chyba, że lubisz kamere która nie wyrabia przy trybie współpracy (jest tragicznie, a w grze trzeba sobie troche polatać, co chwila jakaś postać sie blokuje i dzieją się niezłe cyrki). Jeżeli natomiast chcesz pograć sobie single to możesz sprawdzić, troche kombinowania w grze jest, ale nic więcej nie powiem, bo przeszedłem w co-opie tylko 2 trasy po czym wraz z kuzynkiem sobie darowaliśmy - więcej ****'ów szło w stronę sterowania niż przyjemności z gry. Jest zdecydowanie wiecej lepszych gier na 2 graczy niż ta.

Wczytywanie...

Poleć forum