1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Lord of the Rings: War in the North

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez luras, Styczeń 17, 2013.

1. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Przymierzam się do zakupu tej gry i ciekawi mnie czy warto, bardzo lubię Władcę Pierścieni ale czy ten tytuł aby na pewno ma coś wspólnego z opowieścią?
    Jak wygląda rozgrywka pod względem przyjemności z gry? Osobiście oczekuje krwawej rzezi na orkach;-) jak ktoś grał to niech się wypowie:)
    Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Powiedzmy ,że tam czasami tylko wracają to opowieści władcy pierścieni. Gra to głównie siekanka orków,pająków. Rpg z tpp . Gre się fajnie gra mimo ,że nie jestem fanem seri jest bardzo grywalna. gra na 3-5dni na wyższych stopniach nie wiem bo nie grałem:)

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Jeżeli oczekujesz, że będzie Frodo i spółka to się zawiedziesz. Historia opowiedziana w grze dzieje się równolegle do wydarzeń z trylogii. Gra się bardzo fajnie, choć jest do bólu liniowa, w systemie korytarz, arena z przeciwnikami, korytarz itd. Jak masz z kim grać to jest opcja kooperacji z dwoma osobami. Masz do wybory 3 różnych bohaterów. Dbasz o ich ekwipunek i rozwijasz umiejętności. Orków i nie tylko jest pod dostatkiem :) Osobiście polecam.

1 osoba to lubi.
  5. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    ja polecam lego lord of the rings , przynajmniej fabuła podobna do tego z filmu + humor

6. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Powiem więcej... fabuła identyczna jak w oryginalnej trylogii Tolkiena :)

Wczytywanie...

Poleć forum