1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Misadventures of P.B. Winterbottom za miesiąc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 18, 2010.

1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    The Misadventures of P.B. Winterbottom to pysznie zapowiadająca się łamigłówka od 2k Games. Zadaniem gracza będzie pokierowanie tytułowym dżentelmenem w taki sposób, aby zdobył upragnione ciasto. Aby tego dokonać, trzeba będzie zakrzywiać czas, przestrzeń i pewnie kilka innych rzeczy.

Gra ukaże się na XBLA 17 lutego w cenie 800 MSP. P.B. Winterbottom już teraz kupił mnie swoją stylistyką, mam nadzieję, że do lutego uda mi się skombinować frak i cylinder, aby godnie wyglądać podczas gry. Część pokazanych na zwiastunie zagadek wygląda tak, jakby pochodziły z kilku innych produkcji, ale coś czuję, że podczas ich rozwiązywania głowa rozboli mnie równie mocno co przy grze w Braid.

[youtube]Triirdqmevo[/youtube]

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7464833,The_Misadventures_of_P_B__Winterbottom_za_miesiac.html

Poleć forum