1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 The Orange Box

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez stawik997, Kwiecień 18, 2011.

1. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Nazwa : The Orange Box
    Data wydania w Polsce: 19 Października 2007
    Gatunek : FPS
    Multiplayer : Lan / Live ( Tylko Team Fortress 2)
    Developer : Valve Software
    Wydawca na świecie : Electronic Arts Inc.
    Wydawca w Polsce : Electronic Arts Polska

Opis:

The Orange Box to zbiór 4 gier: Half-Life 2; Half-Life 2 : Episode One i Episode 2; Team Fortress 2 oraz Portal. Wszystkie te gry zostały stworzone przez studio Valve. Zestaw ten został wydany z myślą o graczach konsolowych i pecetowych. Każda z wyżej wymienionych gier działa na o oparciu na silniku graficznym Source odpowiadającym za trójwymiarową grafikę oraz jak na tamte czasy realistyczną fizykę.

Trailer:

PEGI : [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    bardzo fajna paczka gier, polecam każdemu kto grywał w te gierki na PC.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Half Life mi nie podchodzi zupełnie - za to Portal to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a Team Fortress 2 jeszcze nie przetestowałem, bo jest tylko po multi ;)

5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam właśnie pytanie co do multi w Team Fortress 2. Czy na Xboksie gra jeszcze w to dużo ludzi? Bo wiem że na PC jest dość popularna, nie wiem jak z XBL.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gra to klasa najlepszych fps'ów. Po dzień dzisiejszy nie wyszedł jak dla mnie lepszy fps niż HL 2 i dodatki do niego. W to trzeba zagrać. Dzisiaj już leciwy silnik Source nadal robi wrażenie. Do tego epicka fabuła i gameplay (łom i gravity gun) do tego bardzo dobry logiczny Portal. 10/10

Wczytywanie...

Poleć forum