1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Penguin zawita do Arkham City

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 24, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Dax Ginn z Rocksteady ujawnił kilka informacji na temat postaci The Penguin, w nadchodzącym Batman: Arkham City.

Według niego, producenci gry postarali się stworzyć postać, podobną do tej znanej z komiksów czy książek. Przede wszystkim będzie on człowiekiem niskiej i krępej budowy, w szykownym garniturze, ale lubującym się w przemocy i brutalności. Autorzy Batman: Arkham City zrezygnowali jednak z przesadnego upodobnienia go do pingwina, wiec nie będzie posiadał on połączonych palców dłoni w płetwę czy długiego, haczykowatego nosa na wzór dzioba.

Mi akurat pasuje bardziej ludzkie przedstawienie mrocznego charakteru jakim jest The Penguin, a jakie jest Wasze zdanie Drodzy Czytelnicy?

Więcej o Arkham City na XBOX Magazyn - The Penguin zawita do Arkham City

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No jak Rocksteady zrobi tą postać, to będzie wypasiona i nie trzeba się martwić, choć zawsze jak Pingwin pojawiał się w grach o Batmanie to była to kompletna klapa...

4. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie.... Mam nadzieję, że dzięki bardziej humanoidalnej formie będzie się on lepiej prezentował.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Kurde, człowieku, nie reklamuj Xbox Magazynu tylko wklej całą treść newsa tutaj, nie chce mi się wchodzić i czekać aż mi się kolejna strona załaduje.

Co do Pingwina, nie kojarzę, nie obchodzi mnie, ale nie chcę offtopować, więc napisałem coś o... o temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum