The Saboteur w złocie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak poinformowali przedstawiciele Pandemic Studios, ich najnowsza, a zarazem prawdopodobnie ostatnia produkcja, The Saboteur, weszła w złotą fazę. Wygląda więc na to, iż problemy firmy nie odbiły się na grze tak bardzo, jak to rysowano w czarnych scenariuszach, i ukaże się ona na rynku w zapowiedzianym terminie – 4 grudnia na Starym Kontynencie i 8 grudnia w USA.








Wspomniane wyżej problemy to w praktyce likwidacja firmy Pandemic Studios, mającej w swoim dorobku takie tytuły jak Full Spectrum Warrior czy Mercenaries. Pierwsze plotki na temat cięć osobowych w studiach podległych Electronic Arts pojawiły się około dwóch tygodni temu, by w tym tygodniu znaleźć potwierdzenie – 200 pracowników Pandemic Studios straci pracę, zaś reszta zostanie przeniesiona do studia EA Los Angeles, które to kontynuować ma pracę nad dotychczasowymi projektami i markami twórców The Saboteur.







Odnośnie zaś samej gry przypomnijmy, iż przeniesie nas ona do Paryża okresu nazistowskiej okupacji. Gracz wcieli się w irlandzkiego mechanika Seana Devlina, szukającego zemsty na niemieckich oprawcach, którzy zabili jego przyjaciół. Z pomocą francuskiego Ruchu Oporu, brytyjskiego wywiadu i szerokiego arsenału uzbrojenia, będziemy sabotować poczynania znienawidzonych okupantów – niszczyć czołgi, podpalać zeppeliny, wykolejać pociągi itp.




http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49245
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest już w tłoczniach, to na dniach będzie spiracona !
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
no dobre info, mój must have tego roku
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Myślałem, że trzeba będzie dłużej na tą gre czekać, a tu niespodzianka :D
 

marekowczarek

Świeżak
Świeżak
a myslałem, że to będzie jakiś remake tego :D
YouTube - Saboteur ZX Spectrum 48k
 

rczak16

Użytkownik
Użytkownik
a myslałem, że to będzie jakiś remake tego :D
YouTube - Saboteur ZX Spectrum 48k
Polecam :p

ja gralem na zx spectrum + a jak ktoś fiika to cegłą go :p
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Strasznie ciekawi mnie ten tytuł, niekonwencjonalne jak do tej pory wykorzystanie II Wojny Światowej, walka z okupantem poprzez sabotaż. Generalnie historia, którą chcą opowiedzieć twórcy wydaje się być bardzo interesująca. Taka partyzantka, a my Polacy coś o tym wiemy z historii. Liczę na naprawdę bardzo dobry tytuł a jak będzie przyjdzie nam to sprawdzić już niedługo.
 

Paf9o

Banned
Użytkownik
Widziałem wczoraj na Hyper'ze clip z tej gry i wyglądało to całkiem fajnie. Może warto będzie zainwestować;)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
gra nietypowa jeszcze pod względem kolorów niczym z sincity, dla mnie to jest bomba
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
akurat na mikołajki będzie w co pograć:D
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy po PL będzie.
 

rczak16

Użytkownik
Użytkownik
Grupa REloaded będzie miała co robić przez godzinę max (crackerzy gier )
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie na ta gre czekam !! velvet i wolfenstein mi nie przypadl tak do gustu jakbym myslal. mam nadzieje ze ta gra mnie nie zawiedzie :) musi byc jedna z lepszych gier o II wojnie swiatowej tego roku !
 

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a juz myslalem ze ten tytul nigdy nie obejzy swiatla dziennego a tu mamy prezent na swieta
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom