1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Sims 3 czy będzie na konsole?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rtv2500, Styczeń 31, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie Simsów 3 czy można się ich spodziewać na konsole (oczywiście xbox 360)? Na gry-online pisze tylko, że wyjdzie na PC, no ale... chciałbym pograć na mojej konsolce... Proszę o jakieś potwierdzone informacje...

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety nie. Simsy zawsze były na pc. Sądzę, że to kwestia sterowania.

Jak szukasz jakichś informacji to nie patrz na gry-online tylko na stronę wydawcy/twórcy. Informacje będą bardziej wiarygodniejsze i najświeższe.

4. kmiler99999

kmiler99999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    raczej nie będzie ale były już simsy na konsole np. na ps2, xboxa, psp czy nds.

5. chucki89

chucki89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem mógł być co najwyżej przez dodatki do gry które można instalować tylko na kompie Ja jednak wierze że simy wyjdą przynajmniej na xboxa

6. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    BUAHAHAHAHAHAHAH Ale się uśmiałem :D Co prawda na zagranicznych stronkach można znaleźć The Sims 3 w wersji dla xboxa 360 ale nie ma żadnych informacji na ten temat czy wyjdzie i kiedy np tu The Sims 3 for Xbox 360 - The Sims 3 Xbox 360 Video Game - The Sims 3 Xbox360 Game Info / The Sims 3 Achievements, The Sims 3 Screenshots, The Sims 3 Cheats, The Sims 3 Xbox 360 Reviews, The Sims 3 Xbox 360 Downloads .*******. A co do poprzednich cześci to były one na x'sie jak i na PS2 The Sims 2 ( XBOX ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

7. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Ta racja , były już Simsy na PS2 i inne konsole .. A tak jak mówi Phoenix505 , to tak samo pisało z 50 cent Bulletproof , niby 50 cent PC a tu kicha i nic takiego nie ma ! Więc nie liczcie na to , ale ja tak samo jak wy liczę , że jednak wyjdzie :)

8. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Mimo że nie lubię osobiście całej serii Simsów to jestem przekonany że będą one wydane na xboxa tak jak były wydawane na soniaka. Powód jest prosty - zysk. Oni praktycznie niczym nie ryzykują, a puszczenie luzem takiego rynku jakim są konsole było by zupełnym idiotyzmem..

9. mr19inches

mr19inches Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem podobnego zdania. To że ta gra się sprzeda jest niemal pewne tak jak w przypadku GTA IV i każdej następnej części. Jeśli chodzi o sterowanie to wiadomo że ta gra jest robiona z myślą o PC, ale napewno wymyśla jakiś patent na granie na padzie mimo że nie będzie to tak efektowne jak przy zestawie mysz + klawiatura. Tak samo kiedyś myślałem o graniu w FPP na padzie od konsoli, a przecież da się grać (choć i tak moim zdaniem sterowanie w tego typu grach na PC jest dużo wygodniejsze) i o graniu w Tonego H. na klawiaturze (...a tez się da)

10. Owocowy

Owocowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Xbox Live
    Czytam i czytam i nie mogę uwierzyć ale każdy ma prawo się mylić ale z tego co się dowiedziałem sims 3 ma być na PC i PS3 o xboxie nie słyszałem ani słowa.

Wczytywanie...

Poleć forum