1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

THE SIMS 3 i FALLOUT 3, 2 i 1 zamienię na gry na XBOXA360 !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MastahBlastah, Lipiec 13, 2009.

1. MastahBlastah

MastahBlastah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Zamienię The Sims 3 i pakiet 3 cześci Fallouta (Fallout 1,2 i 3) PC na takie gry jak GTA4 Fallout3 :D ; Prototype; GoW2. Możliwość niewielkiej dopłaty.
    Rozważam wszystkie propozycje wiec proszę pisać. Oczywiście zestaw to idealna płyta pudełko, instrukcje oraz paragon do gier.
    Interesuje mnie głównie odbiór osobisty w Warszawie
    Dla zainteresowanych wystawiłem aukcje na allegro:
    Sims3:
    THE SIMS 3 !!!! Wymiana na gry XBOX360 !!! (686224910) - Aukcje internetowe Allegro
    Pakiet Falloutów:
    FALLOUT 3 3xPL; FALLOUT 2; FALLOUT 1 !!! (686211432) - Aukcje internetowe Allegro
    Numer gg:5064164

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubus_76

Kubus_76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz-Wielkopolska
    Witam, jeśli chodzi o te aukcje na Allegro o uważaj, żeby Ci ich nie zamknęli "Pytania i oferty prosze skladac na maila badz na gg: 5064164
    " Dałem kiedyś taki wpis na aukcji i zamknieto mi ją z powodu sprzedaży poza Allegro...Może z Twoimi tak nie zrobią ale ostrzegam, że jest to możliwe... Pozdro

4. MastahBlastah

MastahBlastah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za ostrzeżenie ale zawsze tak robię i jak dotychczas wszystko ok.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum