1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Sims 3 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tieu, Październik 25, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra w sieci.

Piszcie tutaj tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest po angielsku. Wątpię że żony/siostry/dziewczyny dały sobie radę.. Sterowanie jest pomylone. Jak zobaczyłem minę mojej siostry jak dopadła pada to śmiać mi się chciało Sam grałem we wszystkie strategie na x360, ale Sims 3 to nowy wymiar antykomfortu. Moze jak się człowiek przyzwyczai to da radę grać, ale ja wątpię, że da sie z tego czerpać przyjemność. Graficznie (jak na Sims) jest bardzo dobrze, optymalizacja ok. Jednak sama gra wydaje się dużo uboższa od wersji PC. Jest jedna, mała kraina tylko. W dodatku dość nudna. Świat nie jest otwarty tylko podzielony na sektory (to bardziej sims 2 niż 3, ale da się przeżyć). Po pół h bawienia się grą oceniam na 7/10. Wersja PC 8+/10. Jeśli masz dość mocnego PC, myślę że wiesz którą wersję wybrać.

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No to sterowanie jest rzeczywiście lipne. Jak pogram trochę dłużej to zobaczę, czy można się w to jakoś wprawić. Wiadomo, że nigdy nie osiągnie się tego co na myszce, bo nawet z podstawowymi czynnościami mam na początku problem.
    Co do samej gry to ten widok okolicy jest gorszy niż w Sims 1 i wszystko jest takie bardziej kolorowe niż w TS2.

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie specjalnie mi przypadły do gustu :/ sterowanie słabe ilość ubrań, rzeczy itp bardzo mała, Dla mnie to tak jakby podstawowe the sims 1 tylko że w grafice 3D ,a nie żadne the sims 3. Dziwna jest wersja na konsole chciałem żeby w mieście mieszkały same moje simsy, to się nie da można kierować jedna rodziną, jak chcę dodać nową to jako nową grę :/ i nie ma możliwości że te 2 rodziny zrobione przeze mnie się spotkają bo jedną rodziną można kierować w jednym zapisanym stanie gry. Wszystko pomieszane na gorsze trudno się połapać o co chodzi wydaje się jakby to było jakieś demo. Ocena 5/10

6. Qdlaty

Qdlaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakos na pc lepiej mi sie gralo w simsy. ale warto zagrac ;p

Wczytywanie...

Poleć forum