1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 The Testament of Sherlock Holmes

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Masownik20, Wrzesień 18, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48

Nazwa: The testament of Sherlock Holmes
    Rodzaj gry: Przygodowe
    Data premiery w Polsce:20 września 2012
    Producent: Frogwares
    Wydawca: Focus Home Interactive
    Wydawca PL: Ubisoft
    Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
    Akcja toczy się w Londynie w roku 1898. Gracze ponownie wcielają się w Sherlocka Holmesa i w jego skórze poprowadzą kolejne skomplikowane dochodzenie. Tym razem stawka jest jednak znacznie wyższa. Wszystkie dowody wskazują bowiem na winę samego Sherlocka. Słynny detektyw nie potrafi dowieść własnej niewinności i z dnia na dzień traci zaufanie oraz szacunek londyńczyków. Gdy pewnej nocy Holmes niszczy kluczowe dowody i salwuje się ucieczką przed oficerami Scotland Yardu, nawet sam Watson zaczyna mieć wątpliwości, co do motywów własnego przyjaciela.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grubyzula

Grubyzula Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jak moja mama spotkała mego tatę to...
    Jeśli chodzi o tą grę, to fabule nie mam nic do zarzucenia. Jest ciekawa i wciągająca, jedynie początek ( ten z dzieciakami )jest jakby infantylny:drunk:. Jeśli chodzi o mechanikę gry to jest dobrze, choć czasami zdarzają się drobne błędy jak blokowanie się między drzwiami czy też małe problemy z interakcją otoczenia. Na szczęście nie występują zbyt często więc nie przeszkadza to grze. Fajnie rozwiązano sterowanie postaciami ( oprócz Sherlocka sterujemy czasami dr Watsonem ) za pomocą pada, jest proste i intuicyjne. Graficznie jest dobrze, muzycznie jeszcze lepiej. Mogę z czystym sercem polecić tą grę.

P.S W formacie xex ta gra to prawdziwa rekordzistka, ponad osiem tysięcy plików nie może się mylić:nevreness:.

4. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Plus to polskie napisy. Odpaliłem dla sprawdzenia, brakuje gier tego typu na xa więc na pewno ogram ze 2x

5. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mimo iż o tej grze nie słyszałem nic miło się zaskoczyłem gra logiczna coś ala la.noire. Wciągająca i trzeba się gdzieniegdzie pogłowić przyda się taka gra przy natłoku strzelanek,rpgów i innych. Polecam ;)

6. atm3d

atm3d Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po godzinie grania moge powiedziec ze mechanika gry troche wolna, graficznie tez nie zachwyca ale ogolnie podoba mi sie
    Fajne sa elementy dedukcji i kojarzenia faktow, fabula zapowiada sie ciekawie

7. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    fajnie jest pograć w coś innego niż zwykle. gierka z klimatem kryminalnym, zagadki dedukcja i te sprawy plus klimat XIX w anglii.
    grafika jest taka w miare- trzyma się , w tej grze jednak chodzi o klimat i ten jest! polecam.

btw. podobno gra wystarcza na okolo 15h zabawy.

8. Polluks

Polluks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Gra wciągnęła mnie jak żadna dawno. Skończyłem ją, ale super łatwo nie było. Gra nie powala grafiką, ale nie ona jest tu najważniejsza. Trochę nie potrzebnie zastosowano opcję "pomiń zagadkę". Chociaż użyłem ją chyba ze dwa razy, to kusiło więcej. Mniej cierpliwi skorzystają z niej częściej. Wtedy gra starci na atrakcyjności.
    Nie mniej polecam ją wszystkim lubiącym "połamać głowę".

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie spodziewałem się tak dobrej gry a tu taka miła niespodzianka.Gra wciąga a zagadki są zróżnicowane-od bardzo prostych po naprawdę trudne.Intryga jest ciekawa a klimat przygód Sherlocka Holmesa i jego przyjaciela Watsona jest dobrze oddany.Ogromnym plusem jest polska lokalizacja dzięki której każdy może spróbować swych sił przy tym tytule.W sumie to każda bardziej skomplikowana gra powinna się ukazywać z polską lokalizacją-ale to tylko moje pobożne życzenie.Podsumowując polecam grę każdemu,kto chce się oderwać na moment od wszelkiej maści gier akcji i wysilić trochę mózg do myślenia,bo naprawdę warto.

10. ogooreck

ogooreck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja również jestem mega pozytywnie zaskoczony. Klimat gry jak w oldschoolowych przygodówkach z PC'ta - pierwsza klasa. Grafika - bez szału ale większych fajerwerków nie potrzeba. Na razie zagrałem jakieś 2-3 godziny, choć miałem tylko sprawdzić jak to wygląda - od razu wciągnęła mnie jak bagno :wink: Fajne zagadki, czasem faktycznie trzeba nieźle nagimnastykować mózgownicę, żeby załapać o co dokładnie chodzi (postanowiłem ambitnie nie korzystać z opcji pomijania zagadek)
    Dla fanów przygodówek - rarytas na miarę L.A. Noir, zdecydowanie za mało takich gier na Xboxa.

1 osoba to lubi.
  11. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Podpisuję się, gra naprawdę wciąga, trzeba pomyśleć, gra ma klimat, mam nadzieję, że będzie długa ;)

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ode mnie minus, już nie pogram w tą grę a to z błahego powodu:
    Nie można przestawić inverta look, jeśli zmieni się ustawienia kamery góra-dół to lewo-prawo również się zmienia i nie da się tego inaczej ustawić

13. zielczi

zielczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niby detal, jednak przyzwyczajeń nie da się tak łatwo zmienić. Kto nie grał na inverted look y, może załapie. Czyli jak wyżej, a szkoda bo tak nie wiele można było dopracować.

Wczytywanie...

Poleć forum