1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Walking Dead: 400 Days - pierwsze informacje i premierowy zwiastun

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Czerwiec 12, 2013.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Zapowiedziano dodatek The Walking Dead: 400 Days. Opowie on pięć nowych historii, z których każda skoncentruje się na losach innej postaci. ​

Studio Telltale Games od kilkunastu dni podkręcało atmosferę sugerując, że pracuje nad czymś nowym związanym ze swoją wyśmienitą zombiakową przygodówką. Teraz zespół wreszcie oficjalnie ujawnił projekt zatytułowany The Walking Dead: 400 Days, który zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360.

Będzie to rozszerzenie DLC, które wzbogaci grę o dodatkowy rozdział. Opowie on o pierwszych 400 dniach od wybuchu epidemii. Wydarzenia prześledzimy z perspektywy pięciu nowych postaci. Każda z nich otrzyma własną historię i sami wybierzemy w jakiej kolejności je rozegrać. Wszystkie obracać się będą jednak wokół postoju ciężarówek, zlokalizowanego obok zjazdu z jednej z autostrad w stanie Georgia.

Co ciekawe, decyzje podjęte przez nas w trakcie przechodzenia podstawowej wersji The Walking Dead będą miały wpływ na wydarzenia w dodatku. Natomiast wybory dokonane w 400 Days ukształtują niektóre wątki w przyszłych odsłonach serii.​

Dorzucam jeszcze screena z gry:

Źródło : GRY-OnLine.pl - Gry Online dla wszystkich, Gry Komputerowe, Gry na Konsole, Darmowe Gry - wszystko o grach

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Oby była pl bo tak bez jezyka to jest bezsensu.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie podoba mi sie to, wolalbym dokonczenie poprzedniej historii bo skonczyla sie dosc ciekawie i mozna by bylo to rozwinac a nie 5 osobnych postaci

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fajna kreska podoba mi się :). Zobaczymy co z tego będzie.. Mam wielką nadzieje, że jednak wyjdzie z tego coś dobrego :)

6. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    A kto teraz angola nie ogarnia????

Wysłane z mojego ST23i za pomocą Tapatalk

7. Testtest

Testtest Banned

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Druga gra obok Brutal Legend przy której ani przez minutę nie żałowałem wydanych pieniędzy. Mój pewny zakup.

8. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Samej gry nie jestem jakimś fanem ale serial bardzo lubię i czekam do pażdziernika na 4 serię :D

9. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgodzę się z kimś, kto napisał wyżej, mogli by dokończyć ostatnią część, a tak to ehhh :|

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Tez nie wiem co tam do konczenia jest, glowna kaput. W grze sa odp w 10s i trzeba ten jezyk z jednak znac.

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie chce spoilerowac wiec nie napisze co jest do konczenia, ale historia zostala na samym koncu ukazana w sposob mega niedokonczony, nie mialbym pretensji jezeli wszystko by sie skonczylo bez ostatniej sceny

co do jezyka to nie zawsze musi byc wszedzie polski a graniem w takie gry mozna sie dobrze jezyka nauczyc co napewno przyniesie pozytek w przyszlosci

12. Accelerator

Accelerator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Złotów
    Gra ma dawać przyjemność, a nie uczyć języków. Dobre tłumaczenie jest bardziej naturalne w odbiorze i zwyczajnie lepsze, szybciej przetwarzasz informacje. Pojawią się dobre tłumaczenia od fanów, jak w przypadku poprzednich części. Nie martwcie się.

Gra jest wydawana w Polsce, to ludzie mogą sobie żądać polskiej wersji.

13. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Co tu jest do dokończenia?

Pewnie będzie wyglądać to tak że te 2 osoby które Widziała Clementine pochodzą właśnie z tego 6 epizodu. To pomost pomiędzy 1 a 2 sezonem. Ma wyjaśnić to kim są i przedstawić ich historię.

Wczytywanie...

Poleć forum