1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

the walking dead ban??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek1985144, Styczeń 8, 2013.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    ostatnio znalazlem wstawke na torrentach the walking dead
    wrzuca sie ja przez program horizon na pena i potem na dysk konsoli
    ludzie pisza ze to pelne wersjie i ze smiga swietnie...na LT3.0 choc to flash napedu wiec niem to nic do rzeczy
    moje pytanie mam nieprzerobiona konsole stale podlaczona do XBL
    czy moge dostac bana za ta gre??? bo napewno cos w niej jest pozmieniane zeby byla full wersja

2. Lotnik421 Xbox One

3. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może chodzi ci o wydanie ,,płytowe'' NTSC ? Takowe pojawiło sie już w sieci. Sam czekam na PAL.

4. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: the walking dead ban??

Żaden ban, bo te epizody są drm free i można je zgrać na pena nawet jak się nie ma przerobionej konsoli

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    @kamileqPL czy mógłbyś wytłumaczyć co to jest DRM Free? Początkowo myślałem, że to zwykłe darmowe XBLA, takie jak już bywały na XBL np. Pinball.
    Jak sprawdziłem jedną z tych DRM to okazało się że w Market Place są płatne i doszedłem do wniosku, że musi być coś kombinowane w plikach gry, więc onlline nie warto ryzykować. Wiesz na jakiej zasadzie to działa? Czy ktoś wie coś na ten temat więcej?

6. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: the walking dead ban??

Pobrałem ta wersję NTSC, zainstalowałem z XBL 1 chapter który jest darmowy, wlozylem płytę i przy odpaleniu gry mam wszystkie dostępne chaptery jakoby były zainstalowane i zakupione. Ban raczej nie grozi, bo wszystko jest po premierze ;-)

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)

7. Locox666x

Locox666x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Janów Lubelski
    Może nie do końca na temat ale skoro już grać w nie całkiem legalną kopię gry to "polecam" ściągnięcie gry na PC. Wiem że wygoda mniejsza niż przed TV i w ogóle ale ku mojemu niemałemu zaskoczeniu gra wcale nie ma jakichś sporych wymagań sprzętowych. Na PC gra jest z polskimi napisami (po zainstalowaniu spolszczenia) a sprzęt na jakim gram praktycznie z wszystkimi ustawieniami na max poza antyaliasingiem to: Athlon 3500 XP (jeden rdzeń) 2 GB DDR1 ramu, grafika Radeon HD 3850 1 GB, także sprzęty jest już mocno archaiczny na dzisiejsze czasy a gierka śmiga płynnie aż miło. Zamiast więc ryzykować ewentualne bany i w ogóle zamieszanie z pobraniem gry na X-a można sobie śmiało pograć na PC.

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zarówno wersja NTSC jak i ta DRM Free działa bez problemu. Niestety do DRM Free potrzebny jest oryginalny pierwszy epizod (bo ten ma DRM) więc kto nie ściągnął go jak był za darmo musiałby teraz za niego zapłacić.

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

DRM Free to wersje plytowe wszelakich dodatkow i gier arcade, sa zgrane z plyt dlatego mozna je odpalic na kazdej konsoli, a do TWD potrzeba oryginalnego pierwszego epizodu z marketu aby dzialalo

1 osoba to lubi.
  10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    To wychodzi na to ża mogę śmiało ciurać w Wormsy po sieci :)

Wczytywanie...

Poleć forum