1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Walking Dead - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez SNR, Grudzień 18, 2012.

1. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Zacznę od tego, że gra jest na region NTSC, stąd nie każdy może w nią zagrać. Zazwyczaj nie piszę opinii, żadnych recenzji itp. Nie mam na to czasu i ogólnie mi się nie chce, a każdy i tak ma inne kryterium oceniania. W życiu przeszedłem setki tytułów i oprócz tych bardziej wybitnych, gdzie gra nie polega na ciągłym strzelaniu i dobrej grafice po przejściu zapominam o niej. W szeregu gier mam tylko parę nielicznych, które na długo utkwią mi w pamięci. Jak dotąd moim No1 była gra Heavy Rain, na prawdę boski tytuł, ale raczej przeznaczony dla starszych graczy, aby zrozumieć ich przeżycia. Tak samo jest z The Walking Dead, zaczynając przygodę myślę sobie, o jakaś gra o trupach itp. nic ciekawego nie będzie, no ale zobaczymy. Już po pierwszym epizodzie nie mam ochoty zrezygnować z grania. Gra jest po prostu nieziemska, wciąga, a niespodziewane zwroty akcji są super, nie wiadomo co się wydarzy. Główną zaletą są wybory moralne i utożsamienie się z głównym bohaterem jakim jest Lee. Nie będę tu zdradzał szczegółów rozgrywki, bo każdy powinien sam przeżyć tą historię. Na prawdę, nie wiem czemu tak mało wypuszcza się takich gier... jest to epickość sama w sobie, pomimo tego, że nakład produkcji nie był duży. Niestety barierą jest region i brak nośnika na płycie co zniechęca graczy. W każdym bądź razie, gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie, jakiego nie da się opisać. Od czasów Heavy Rain się tak dobrze nie bawiłem, może inaczej, to już nie jest zabawa, to wewnętrzny konflikt uczuć, to wrażenie, że jakby to było na prawdę, co byśmy zrobili...

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra jest rewelacyjna.Nie dziwię się,że twórcy zapowiedzieli drugi sezon.

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Przeszedłem już 1-4 episodu na komputerze grafa może nie powala ale jest b. fajna czekam na społeszczenie 5 episodu już robią.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    grafika jest wlasnie super, fabula i elementy wyboru genialne, jedyne co mnie denerwuje to praca kamery oraz to ze po zagraniu 2 godziny trzeba bylo czekac kilka tygodni na nastepny epizod, i nie rozumiem ze jest tylko w regionie NTSC, przeciez mozna ja normalnie pobrac z xbox live na kazdym koncie

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Właśnie ukończyłem pierwszy epizod...
    Do gry pochodziłem z dużym dystansem, patrząc po gameplayach gra nie wyglądała na dobrą.
    Wszystko się zmieniło wczoraj. Fabuła, elementy wyboru powodują, że mam ciarki na plecach.
    Gra jest znakomita! Istne arcydzieło!

7. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pod względem technicznym to kuleje, ale jak ktoś zagra to w ogóle na to uwagi nie będzie zwracał. Tu chodzi o klimat gry, które bije inne wszystkie gry ostatnio wydane. Nie bez powodu to gra tego roku. Gra świetna, tak samo jak i serial, który oglądam i z niecierpliwością czekam na drugą połowę trzeciego sezonu.

Nie wiem czy wiecie, ale nad grą Walking Dead pracuje też Activision. Gra ma wyjść na Lato 2013 :)

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Przez darmowy 1 epizod swoje ostatnie zlotowki chyba przeznacze na reszte- o czyms to swiadczy.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

9. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Odp: The Walking Dead - opinie

Jako fan serialu mogę napisać tylko, że gra jest MEGA. Trudno znaleźć coś z podobnym klimatem... Jak ktoś nie ogląda serialu, to raczej nie wyłapie wszystkich "smaczków" ;)
    @up
    Gra jest po angielsku, z angielskimi napisami. Na PC ktoś "robi" polskie...

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Alert W tym temacie tylko opinie

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przeszedłem wszystkie 5 sezonów i bardzo cieszy mnie fakt, że w 2013 roku będą kolejne. Gra naprawdę bardzo fajna. Nie lubię tytułów gdzie jesteśmy zalewani falami zombie i eliminujemy je przy użyciu różnych elementów otoczenia. The Walking Dead pokazuje walkę o przetrwanie i sposób, w jaki zmieniają się ludzie w obliczu zagrożenia. Poziom trudności jest łatwy i nie ma tu żadnych skomplikowanych zagadek - dlatego od razu proponuje wyłączyć podpowiedzi. Oczywiście nie jest to dla mnie wada, bo tą grę trzeba po prostu doświadczyć. Sama historia jest świetna i zapada w pamięć. Dobre dialogi i dużo wyborów moralnych. Granie na emocjach to coś, co uwielbiam i na pewno będę przechodził drugi raz, bo po skończeniu zadawałem sobie nie jedno pytanie "co byłoby gdyby...".

12. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Powtórzę to co i inni. Gra jest obłędna. Gra naprawdę daje się odczuć. Pierwszy raz miałem ochotę kogoś zabić jakby mi tylko dali okazje to bym to zrobił a jak nadarzyła się okazja to już wybrałem inną opcje kompletnie tego nie żałując. Tak więc za klimat i fabułę gigantyczny +. Oby ktoś w podobny sposób zrobił jakiegoś survivala fpp choć taka formuła może sprawdzić się chyba tylko w Point'n'Click gdzie nie liczy się pośpiech.

Metoda wydawania gry mega zwłaszcza dla tych którzy załapali się na koniec. Gra fabularna około 11 h rozgrywki za 60 zł ( darmowy 1 sezon i promocja mnie osobiście wyniosło 30 zł za całość ) więc jak na nową grę tego pokraju opłacalnie w dodatku.

13. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Wow. Jestem właśnie po przejściu 1 epizodu. Gra jest świetna. Strasznie mnie wciągnęła, a te wybory.. kogo uratować itp. genialnie to zrobione! Podobno pozostałe odcinki są drm-free, więc pobiorę i jutro będę grał :)

14. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest w ogóle gra?!...straszny szmelc - opowieść na szynach nie żadna gra... nie wiem czym tu sie podniecać.

1 osoba to lubi.
  15. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Gra jest obłędna. Grę naprawdę daje się odczuć.święte słowa grajcie --niesamowity klimat + story szkoda że nie PL aż tak będzie nie przetłumaczona na nasz a szkoda bo gra kozak.

16. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    gra super chociaz gralem tylko w 1 epizod jedyny minus to wersja angielska moze nie smigam jezykiem ale niektore momenty nie sa najgorsze do przetłmumaczenia

1 osoba to lubi.
  17. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  18. waleczne_serce

waleczne_serce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem tylko w pierwszy epizod, podobał mi się, a jako, że nie jestem zbytnim fanem tego typu gier powinna to być dobra rekomendacja.

19. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Każdy lubi co innego ale dla mnie "The Walking Dead" to genialna gra, od samego początku mnie zauroczyła swoim komiksowym klimatem oraz nietypowym podejściem do rozgrywki. Raczej, gdy w grze pojawia się tematyka zombie to mamy do czynienia z strzelaninami i litrami krwi na ekranie a tu mamy do czynienia ze świeżym pomysłem w uniwersum zombie, który jest mocno przewałkowanym tematem. Grafika w grze nie każdemu może przypaść do gustu ale uważam, że komiksowa oprawa jest oryginalna i sprawdza się dosyć dobrze. Nie jest to pod tym względem arcydzieło ale ta gra posiada ważniejsze aspekty. Ścieżka dźwiękowa jest mocną stroną jest podukcji, głosy podkładane pod postaci są na wysokim poziomie i co ważne aż wypływają z nich emocje i uczucia co sprawia, że możemy wczuć się w rozgrywkę. Na początku fabuła nie jest porywająca ale z każdym epizodem coraz bardziej się rozkręca i muszę przyznać, że z nie chęcią rozstawałem rozstawałem się z tą grą po 5 epizodzie. Istotne jest, że w miarę postępu rozgrywki wczuwamy się w losy naszego bohatera. Co do samej rozgrywki to połączenie gry przygodowej z takimi zabiegami jak np quick time eventy, które dodają dynamiczności sprawiają że jest ona jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Pod koniec mogę dodać, że chciałbym aby powstawało więcej tak oryginalnych i przyjemnych produkcji - wystawiam ocenę 8+/10 :)

20. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Gra genialna, polecam wszystkim fanom komiksu i nie tylko

Wczytywanie...

Poleć forum