1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Walking Dead: Pierwszy Teaser DLC do pierwszego sezonu!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CSpec, Czerwiec 4, 2013.

1. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    TellTale Games zarobiło niezłą kasę na The Walking Dead - Season One i trzeba przyznać, że w pełni im się to należało, bo 5 odcinkowy serial opowiadający perypetie walki ze szwędaczami został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez prasę jak i samych graczy. Wygląda na to, że sezon drugi jest już w drodze.

Zachodnie serwisy donoszą o tym, że na oficjalnym Twitterze The Walking Dead już pojawił się pierwszy teaser DLC do pierwszego sezonu. Na animowanym zdjęciu możemy zobaczyć między innymi postać niejakiego Vince'a oraz dwóch innych bohaterów, którzy idealnie wpisuje się w stylistykę gry. Ja już zacieram rączki.

Źródło:

PPE.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    zaraz po gta jest to kolejna gra na która czekam z niecierpliwością.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  5. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ale jestem pozytywnie zaskoczony, to wspaniała informacja tak samo jak wspaniała jest ta gra :D Aż dostałem wiatru w skrzydła bo ślęczę cały wieczór nad logiką i kuje :x Także czekam z ogromną niecierpliwością! :D

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    jak dla mnie zadna dotąd gra nie oddawała emocji graczowi jak wlasnie the walking dead ...mUST HAVE!!

Wczytywanie...

Poleć forum