1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The walking dead season 2 ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malina19941, Styczeń 30, 2014.

1. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Witam. Czy ktoś z was wie może kiedy będzie kolejny epizod drugiego sezonu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tego nie wiedzą chyba sami twórcy, którzy zamiast łapać 10 srok za ogon vide The Wolf Among Us powinni się skupić na ich sztandarowym tytule czyli The Walking Dead a tak przez to nie ma ani jednego i ani drugiego.

1 osoba to lubi.
  4. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    W takim razie nie mam pojecia po co wydali epizod pierwszy .. Mogli najpierw zrobic calosc . A wolf amond us jest tak samo ciekawe jak twd ?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mnie takie bajki nie interesują, ale może Tobie taka baśń przypadła by do gustu. Zagraj w pierwszy epizod i się przekonaj.

1 osoba to lubi.
  6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Mi TWaU sie bardzo podobalo, tworcy uzyskali swietny klimat, a i opowiadana historia potrafi zaciekawic. W przyszlym tygodni ma byc drugi epizod, wiec czekajac na TWD, warto sprawdzic.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum