1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Walking Dead: Survival Instinct - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez CSpec, Marzec 16, 2013.

1. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

W tym wątku piszemy tylko opinie na temat gry .

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Akurat gram. Giera świetna,może nie graficznie,aczkolwiek grafa nie jest taka zła. Trzyma klimat serialu. Poza tym są też główni aktorzy,którzy użyczyli swoich twarzy do gry. Gra cholernie trudna. Zombiaków cała masa. Jak Cię dopadną to już masz przechlapane. Niektóre są głupie a niektóre bardzo inteligentne. Nacierają całymi stadami i są szybkie także my też musimy się śpieszyć.Narazie jestem na samym początku i nie mam za wiele broni. Mam nóż,młotek a teraz znalazłem metalową rurę. Miałem na początku snajperkę,ale oddałem ją mojemu kompanowi z drużyny. Gra ma elementy rpg. Odnajdujemy ocalałych i wyposażamy ich w ekwipunek do przetrwania i możemy im wydawać polecenia typu "znajdź paliwo,znajdź żywność,znajdź amunicje,zostań w aucie". Poza tym podróżując po mapie mamy do wyboru kilka dróg,od których zależy ile nam zejdzie paliwa w aucie,bo paliwo się niestety kończy. Do tej pory akcja była w dzień teraz nastała noc. Jest klimatycznie. To taka opinia na szybko. Gram dalej.

4 użytkowników lubi ten post.
  4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Jako Fan serialu początkowo obawiałem się o tą produkcje, głownie przez screen'y i narzekanie ludzi, ale dziś postanowiłem uruchomić tą grę i mogę powiedzieć że graficznie nie jest to cudo, ale mi taka grafika jak najbardziej odpowiada ponieważ gra jest płynna w 100% nie ma żadnego spadku FPS ;] co z tym idzie powinna być także długa poprzez gorsza grafikę, klimatycznie jest super cały czas trzeba się rozglądać czy idą zombie czy nie ;D, jak kolega wyżej napisał gra jest naprawdę bardzo trudna i nie polecam iść na chama przed siebie tylko skradać się, na razie też jestem na początku gry i już czuje że mam nockę zarwaną :D mam nadzieje że powstanie również druga część gry albo inny tytuł gdzie będziemy chodzić Rick'iem i innymi bohaterami. Ogólnie polecam szczególnie fanom serialu i nie tylko ;] daje 8,5 na 10 ze względów osobistych i graficznych.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem na bieżąco z serialem, lecz nie zapoznawałem się z komiksem. Czy w grze są jakieś wątki których jeszcze nie było w serialu? Nie chce sobie zepsuć oglądania spoilerami.

6. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    "Akcja toczy się krótko po wybuchu epidemii zamieniającej każdego zainfekowanego w żądne krwi nieumarłe monstrum. Fabuła koncentruje się na losach braci Dixon i ich podróży do miasta Atlanta, które rzekomo ma zapewnić bezpieczne schronienie ocalałym. "

7. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zgadzam się z poprzednikami ;) Dodam tylko że gry nie da się zapisać w dowolnie wybranym momencie i przez to staje się mega trudna, po prostu trzeba przejść cały poziom i dopiero sama się "sejwuje". Grając w grę poczułem się na początku jak bym odpalił grę Slender, może nie do końca , ale o co mi chodzi, gra nie ma jakiejś super grafiki ale czuć klimat i idzie się wczuć ;D Polecam fanom serialu, na razie doszedłem do tego momentu co jest noc ale robię przerwę ponieważ nic nie widzę ze względu walącego słońca w tv, nawet rolety nie pomagają hehe :D Tylko niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tymi pobocznymi drogami, autrostradami itp. o prócz tego że tracimy więcej i mniej paliwa ;)

8. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: The Walking Dead: Survival Instinct - Opinie

No np. Jak zdecydujesz sie jechac boczna droga to bedzie mniej zombiakow ale kosztem paliwa:)

Wysłane z mojego MID703 za pomocą Tapatalk

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Tez jestem fanem serialu :D wlasnie zaraz trzeba obczaic nowy odcinek. Po pierwszych 10minutach, stwierdzilem, ze troche kupa ale z potencjalem. :D Klimat jest, estetyka serialowa utrzymana, moja ulubiona postac jest glowna, nic wiecej nie potrzeba. Gram dalej !

10. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czuć klimat! Momentami na prawdę jest ten dreszczyk :D

11. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Mnie ta nie przekonala slaba grafa, animacja szalu nie robi i nudna mimo ,ze serial mi sie podoba. Bardziej wciagaca byla wersja arcade przygodowa. Wiecej sie dzialalo i dead island chyba byl lepszy

1 osoba to lubi.
  12. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na poczatku myslalem ze bedzie fajne ale jest strasznie schematyczna no i po czasie robi sie nudna, nie ma tego efektu wow

13. Ravfal

Ravfal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: The Walking Dead: Survival Instinct - Opinie

Calkiem przyjemna. Bieganie z siekiera i odrąbywanie zombiakom glow jest zabawne. Tylko strasznie krotka, chociaz zakonczenie daje duze nadzieje na druga czesc.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

14. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jako że jestem fanem serialu myslałem że gra mnie na maxa wciągnie,jednak tak się nie stało.
    Akurat grafika jest tutaj mało istotnym elementem ale mogła by być nieco lepsza,tekstury jak na pierwszym xboxie.
    Fabuła do bani,przejedź tam,pójdź po to itd.
    Zachowanie trupków też mogło by być lepsze,gdy atakują całym stadem to ciężko się obronić ale gdy zabijam trupka obok innego to ten drugi wogóle nie reaguje chociaż jestem od niego parę metrów obok.
    Czy zombiaki w serialu też tak szybko biegają????? :smile:
    Dla zabicia czasu może być ale ogólnie średnio polecam,tylko dla zagorzałych fanów serii.

Wczytywanie...

Poleć forum