1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Walking Dead

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jak781, Grudzień 19, 2013.

1. jak781

jak781 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Witam. Posiadam xboxa 360 RGH. Pobralem gre: The Walking Dead: Game of the Year Edition (2013) [ENG] [PAL] [XBOX360-iNSOMNi]
    Zgralem na dysk i nie moge przejsc kolejnych epizdow, bo jest napisane, ze trzeba kupic... Ta wersja zajmuje ponad 7GB, wiec to jest raczej pelna wersja. Ktos wie co z tym zrobic ? Przerobic te gre do xex ? Bo obecnie jest w god...

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Przerabiasz do xex. Potem wyciągasz folder content i kopiujesz go na dysk wewnętrzny. Włączasz xm360 i odblokowujesz dlc. To tyle :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

4. jak781

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Edit: Jednak nic to nie dalo, znowu tylko poczatek gry moge przejsc i trzeba "kupic" pierwszy epizod :(( Wie ktos, co z tym zrobic ?

5. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grę przerabiasz do xex, to co się pojawi ( gra przerobiona do xex ) kopiujesz do folderu np. GRY na dysku konsoli, następnie z tego samego folderu kopiujesz zawartość folderu content do content na dysku konsoli i musi działać, mi działa.

Podpinając się pod temat, mam problem z odpaleniem 3 epizodu. Ukończyłem 1 potem 2 i gra zacięła się przy pokazaniu statystyk po zakończeniu epizodu 2. Więc wyszedłem do dasha, włączyłem grę od nowa i chcę odpalić epizod 3, czekam i nagle odpala mi się gra od nowa czyli epizod 1 i co najgorsze usuwa mi się save i muszę grać od nowa! Pomocy, szukałem po necie i widzę, że nie tylko ja mam taki glich ale nie znalazłem odpowiedzi jak to naprawić.
    #Edit: Znalazłem jakieś TU ale nie wiem czy pomoże, kiedyś grałem w twd z wstawek only jtag/rgh co były po 1 epizodzie z arcade i wszystko działało, pograłem do 4 epizodu i przestałem. Teraz tez pobieram taką wstawkę bo z tą full wersją są tylko problemy chyba.

6. jak781

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Zrobilem tak jak napisales i dalej to samo ... :(

Wczytywanie...

Poleć forum