1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Witcher 3: Wild Hunt - dwie lokacje są trzykrotnie większe od świata Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

CD Projekt RED pracuje aktualnie nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, co nie przeszkodziło w prezentacji projektu na tegorocznej imprezie Games Developers Conference. Jak się okazuje, autorzy gry przygotowali dla nas niezwykle rozległe lokacje.

Na tegorocznej imprezie Games Developers Conference pojawiło się rodzime studio CD Projekt RED, które przywiozło ze sobą grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie ujawnione konkrety na temat wielkości lokacji w grze. Autorzy gry potwierdzają, jakoby w grze znalazły się dwa, niezwykle rozległe obszary, które razem są trzykrotnie większe od prowincji Skyrim.

Pierwszą miejscówką jest Novigrad. Miasto o dokładnych wymiarach 8.5 x 8.5 km. Dokładny rozmiar miasta wynosi więc 72.25 kilometrów kwadratowych. Drugim obszarem omawianym na spotkaniu deweloperów było Skellige. W tym przypadku mamy do czynienia z obszarem 8 x 8 km, a zatem sześćdziesięciu kilometrach kwadratowych terenu. Oba środowiska gry liczą sobie zawrotną liczbę 136.25 kilometrów kwadratowych.

CD Projekt RED już wcześniej zapowiadało, jakoby gra miała pozwolić na rozgrywkę trwającą do stu godzin. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, jak również komputery osobiste.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Wiem, że dopiero Wiesław skłoni mnie do zmiany generacji.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

4. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pewnie zmienią całkowicie mechanikę wczytywania obszarów.W drugiej części drzwi do danego obszaru były dość denerwujące:)

5. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    No tak, drzwi były słabe :) Pamiętam jak Angry Joe się na to wkurzał, że to "niegrzeczne" gdy ktoś przed tobą idzie i trzaska ci drzwiami w twarz :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Coś mi się wydaje, że W3 ustanowi nowe standardy w klasie gier cRPG... jedyna (moim zdaniem) gra dla której warto (jak na razie) sięgnąć po kolejną generację...

7. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Noo już nie mogę się doczekać;d Szkoda, że przesuneli premierę.
    Trzeba będzie kupić kompa ;c

8. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie tak. :) Wyjdzie taniej niż kupno PC który ogarnie wieśka. :)

9. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    i tak i nie zarazem. z punktu widzenia niecierpliwego gracza, owszem szkoda, ale jeśli ktoś woli poczekać i dostać dopracowany produkt to czasem lepiej przecierpieć. Dobrze ze strony CDPRed że nie chcą wpuścić na rynek niedopracowanego Białego Wilka.

No i ogólnie dobry news, szykuje się ogromny świat, ale z tymi kilometrami kwadratowymi to jest tak jak pisali kiedyś odnośnie skyrima, że nie to jest ważne jak wielki jest cały obszar widoczny z lotu ptaka tylko ten rzeczywisty po którym można chodzić i coś robić i przypomniało mi się o tym jak przeczytałem o tym wielkim mieście Novigrad. 72 km2, ale dla gracza mogą zostać oddane tylko ulice i wybrane budynki. Ale kto wie, może zaskoczą :)

Wczytywanie...

Poleć forum