1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Wolf Among Us epizod 3 - problem z zakupem. Odkupię kod na pobranie gry!

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Paster03, Kwiecień 27, 2014.

1. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Witam,
    Zakładałem podobny temat przy okazji epizodu 2 - przy probie kupna otrzymuje komunikat "Przepraszamy, zakupu nie można zrealizować, spróbuj ponownie później". Nie wiedziałem wtedy dlaczego tak się dzieje, bo gry kupowałem z tej samej powiązanej karty nie raz, ale prawdopodobnie winny jest Xbox One ponieważ konto z polskiego zmigrowalo na UK.

W związku z tym ze na 360 gram juz tylko w TWAU i nie chce bawić się w migrację konta szukam kogoś kto odsprzeda kod na 3 epizod jeśli jest to możliwe ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Jeśli nikt nie ma kodu na sprzedaż to może chociaż ktoś wie, gdzie można takowy dostać poza marketem na Xboxie?

Wczytywanie...

Poleć forum