1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Thermalright TR-360 - gdzie kupić, opinie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniekkk, Kwiecień 27, 2011.

1. maniekkk

maniekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zainteresowałem się ostatnio chłodzeniem Thermalright TR-360 do Xboxa, tylko nie mam pojęcia gdzie mogę takie kupić i czy w ogóle warto. Może polecacie jakieś inne chłodzenie, jakiś PC-towy radiator, który łatwo jest dopasować do Xboxa ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Masz gdzieś blisko serwis Xbox lub inny komputerowy, zapytaj się o poprawę chłodzenia w xklocku;)

4. Thermal360

Thermal360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Takie modyfikacje chłodzenia są zbędne. Poza tym to prawie połowa ceny xboxa.

Poleć forum