1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Thief - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Napiszę krótko. Jak dla mnie jest to najlepsza gra jaka ukazała się do tej pory w tym roku. Czekam na wersję z polskimi napisami.

4. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po przejsciu misji pierwszej pomyslałem sobie: tytuł toku. Napad na jubilera to mistrzostwo. Jednak dalej już nie jest tak fajnie. Do tego jakies wstawki o zaświatach. Taki wątek juz mi zaczyna nudzić a zaczyna irytowac

5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Przeszedlem prolog i jakos specjalnego wrazenia na mnie gra nie zrobila. Malo intuicyjne sterowanie, graficznie poziom Dishonored czyli srednio. Fabula moze byc ciekawa, zobaczymy jak sie rozwinie.

Wysłane z mojego LG-E975

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jestem po trzecim rozdziale i coraz bardziej mi się podoba. Na plus na pewno klimat miasta ogarniętego jakąś chorobą (motyw podobny jak w Dishonored), samo wykonanie miasta też mi się bardzo podoba. Do tego coś czego mi bardzo brakowało w grach - świetne, soczyste, naturalne i dobrze napisane dialogi, zarówno te główne jak i w drugim planie. Czasami warto przystanąć i posłuchać o czym ludzie gadają. Jak na razie najbardziej rozbawił mnie dialog w hucie między dwoma ziomkami przeszukującymi truposzy w poszukiwaniu biżuterii :) Sam wątek główny też nabiera rumieńców więc może będzie z tego trochę dobrej zabawy. Początek Dishonored też jakoś mnie nie porwał, a skończyłem dopiero na ostatnim kadrze Brigmore Witches :) Ja jak na razie polecam. Irytuje mnie tylko to ciągłe szukanie po szufladach, ale co zrobić, taki fach...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

7. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Po odpaleniu powiedziałem do Siebie: WOW! Fajne! Wprawdzie nie pograłem długo ale powiedzmy, że to ciekawa propozycja dla zabicia czasu. Bardzo fajne dialogi i klimat idealnie współgra z tytułem. Faktycznie nudne jest ciągłe grzebanie po szufladach i kredensach ale jakoś trzeba zarabiać :) Wciągnęła mnie i już czekam do wieczora aż dziecko zaśnie, żeby usiąść w fotelu i pozwolić się wchłonąć w świat złodziejaszków. Co do sterowania to na początku faktycznie mało intuicyjne ale po dłuższej chwili i nawet nie wiem kiedy grałem intuicyjnie bez zastanawiania się co wcisnąć. Mam nadzieję, że szybko się nie znudzę.

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jako ze lubię takie gry łyknąłem tytuł od razu.
    Jedyny minus na początku to sterowanie, do którego po chwili człowiek się przyzwyczaja.
    Polecam!

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. Igor0505

Igor0505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niezła gierka, ale rzeczywiście nudnawa. A swoją drogą przydał by się jakiś miecz albo sztylet

10. Thief

Thief Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań/Poland/Polska
    rozpocząłem pierwszy chapters zapowiada się dobrze

11. Gywnblaidd93

Gywnblaidd93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Czegoś brakuje tej grze. Niepotrzebne znajdźki, jest ich za dużo. Mimo tego że podjarałem się tytułem i długo czekałem gra szybko mi się znudziła. Spodziewałem się czegoś lepszego po renowacji tej serii.

12. Milan

Milan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do rozdzialu w zakladzie psychiatrycznym wlacznie gra byla bardzo dobra, pozniej juz niestety coraz gorzej, a koniec gry to juz po prostu masakra.. Jak juz ktos napisal, szkoda ze wystepuja te watki z zaswiatow ;]

13. Sekwoja

Sekwoja Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra bardzo mi się spodobała ale trochę jest przy ciemno i trzeba buszować po tych szawkach

14. Fixer111

Fixer111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra ciekawa. Dla tych co lubią takie klimaty, pozycja obowiązkowa.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

15. Neptun18

Neptun18 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z Daleka
    Gra jako taka jest fajna ale jest zbyt ciemno i prawie przez całą grę trzeba się zakradać i buszować po szafkach.

16. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    W końcu gra o złodzieju

@topic

Po dłuższej sesji ciężko mi znowu odpalić tą gre.
    Z czasem robi się nudniej niż na początku, mimo to tytuł dobry w mojej opinii

Wysłane z mojego Nexus 7

Wczytywanie...

Poleć forum