1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Thief - problem z sejvami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marek007, Luty 28, 2014.

1. Marek007

Marek007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Mam pewien problem z grą Thief. Po przejściu pierwszej misi i pojawieniu się jej podsumowania mamy do wyboru przejść dalej (A) oraz rozpocząć ją jeszcze raz (X). Mimo wciśnięcia A gra cofnęła mnie do początku etapu który musiałem przejść od nowa. Za drugim razem zapisałem grę przed końcem misji i znowu wybrałem A, gra ponownie mnie cofnęła. Tym razem mając zapis wczytałem moment sprzed samego końca misji, myśląc że to może jakiś błąd w tłumaczeniu wybrałem X, niestety efekt ten sam. Dopiero po dwóch kolejnych loadingach po których wybrałem A udało się ruszyć dalej. Pograłem kilkadziesiąt minut, a dzisiaj chciałem wrócić do gry, jednak jedyny save który mogłem wczytać to checkpoint sprzed kilku godzin. Wszystkie inne sejvy znikły, wraz z tym wykonanym ręcznie w miejscu w którym po raz ostatni skończyłem grać. W innych grach żadnych problemów z zapisami nie mam. Ktoś ma jakiś pomysł co może być problemem ?

PS. Dodam jeszcze tylko że to nie jedyna rzecz która w grze szwankuje, oprócz tego cutscenki są mało płynne, a w jednej z pierwszych napisy a kilkanaście sekund wyprzedzają wydarzenia na ekranie.

Wczytywanie...

Poleć forum