1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

THQ nadal pracuje nad problemem z Metro 2033

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Sierpień 25, 2010.

1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]THQ prosi posiadaczy gry Metro 2033 o dalszą cierpliwość, ponieważ nadal trwają prace nad rozwiązaniem problemu z Osiągnięciami. Po wydaniu rozszerzenia "Ranger Pack" wirtualne nagrody nie odblokowują się prawidłowo lub w ogóle (zwłaszcza te przewidziane za DLC). Wydawca podobno współpracuje z Microsoftem i obie firmy wspólnie szukają źródła tych kłopotów - zarówno w kodzie dodatku, jak i w sposobie udostępnienia pliku na Rynku Xbox Live. Z tego względu nie ma co liczyć na choćby przybliżony termin wypuszczenia jakiejś łatki lub naprawienia sytuacji w inny sposób. Pozostaje czekać.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Dla mnie niech popracują na bugami ... bo w tej grze gdzie się nie pójdzie i czegoś nie zrobi to jest bug na bugu ;)

Ta gra to porażka...tak samo szybko ją sprzedałem jak ją kupiłem . nie polecam tej gry

4. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Głupoty piszesz, przeszedłem grę i żadnych większych bugów (o ile pamiętam to przenikanie przez martwe stworki i ich machanie łapkami kiedy się strzeli gdy są martwe) nie widziałem. Jedyny problem to właśnie niektóre achivmenty.

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ale gierka i tak okazala sie niewypalem, duzo zamieszania a marny efekt

6. Pawcio81

Pawcio81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Meksyk
    Ja tą grę przeszedłem 2 razy,dla Mnie to kocur,fantastyczny klimat,a jestem wybredny,nawet książkę kupiłem...super gra,czekam na metro 2034

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tu czegoś nie rozumiem... Po co w tych firmach są testerzy? Co chwile jakieś doniesienia o lukach, bugach, błędach itd itd.. A czy jakiś tester chwycił w łapy finalną wersje programu ? To zadziwiające że tak duże firmy pozwalają sobie na "chochlik".

W ogóle płatne DLC to idiotyzm. Nic nie wnoszą, czasami coś (jak w/w) niszczą ;), i kosztują niemało... To chyba taki sposób na odbicie sobie części "strat" poniesionych w wyniku piractwa czy czegoś takiego.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Zbiłem calaka w podstawce, ale ranger packa nie mam.
    Przeszedłem ją 2,5 razy :p

Wczytywanie...

Poleć forum