1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

THQ nie wyda dodatku do Saints Row 3. Enter The Dominatrix dostaniemy w SR4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 20, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie doczekamy się debiutu Enter The Dominatrix w pierwotnie planowanej formule. Co ciekawe, przyczyną nie jest to, że dodatek nie spodobał się nowemu prezesowi THQ - spodobał się aż za bardzo.

Samodzielny dodatek do Saints Row: The Third, Enter The Dominatrix, zostanie wchłonięty przez nową, pełnoprawną odsłonę serii - poinformowało THQ. Tym samym rozszerzenie nie ukaże się w pierwotnie planowanej formule. Nowa odsłona przygód Świętych ma pojawić się w przyszłym roku kalendarzowym.

- Kiedy spojrzałem na to, jak wygląda Enter The Dominatrix będące w produkcji w studiu Volition, zostałem rozłożony na łopatki przez pomysły i wyobrażenie tego, jak można rozszerzyć element fikcji w obrębie marki - mówi nowy prezes THQ Jason Rubin, którego cytuje MCV.

- Zapytałem zespół, co może osiągnąć, jeśli da się mu więcej czasu, więcej zasobów i szerszy zakres projektu. Wszyscy byliśmy zgodni, że chcemy zagrać w tę grę. Kiedy chodzi o Saints Row, jasnym jest, że nasi fani chcą czegoś większego, lepszego i jeszcze bardziej przesadzonego. Właśnie dlatego Enter The Dominatrix zostanie włączone do rozbudowanej na szeroką skalę pełnowymiarowej kontynuacji, która ma wyznaczony termin wydania na przyszły rok kalendarzowy - dodaje Rubin.

Enter The Dominatrix zostało zapowiedziane na początku maja, jeszcze przed zmianami na szczytach THQ, w wyniku których nowym prezesem został cytowany wyżej Jason Rubin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To tylko dobrze świadczy o twórcach, że są ambitni.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Crazy grę zrobią jeszcze bardziej crazy. Tylko żeby nie był to odgrzewany kotlet.. Chcę już w następnej wersji widzieć kozacką grafe. I wiele rzeczy poprawionych względem ostatniej odsłony.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Już twórcy rok lub półtora roku po wydaniu Saints Row: The Third oświadczyli, iż SR3 w porównaniu z czwartą częścią która weszła w stan produkcji, pod względem komedii to jest nic. Mam nadzieję, że to nie jakiś zwykły "chłyt martekingowy" tylko sama prawda :D

6. jtkw

jtkw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to ładnie czyli będzie jeszcze lepiej, więcej, bardziej SR3.

Wczytywanie...

Poleć forum