1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Thrustmaster Ferrari 458 Italia Xbox360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez olej-xbox360, Wrzesień 7, 2012.

1. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, pisze ten temat bo nie wiem nic o tej kierownicy a za duzo na necie nie znalazłem. Więc mam pytanie czy ktoś grał na tej kierownicy Thrustmaster Ferrari 458 Italia Xbox360 i czy opłaca się ją kupić (chodzi mi o kiere do xbox 360 , tylko nie piszce że najlepsza jest od M$, bo za taką cene to prawie kupie logitech g25) i czy ona czasem nie ma opóżnień?? czyli czy przekaz z kiery do konsoli nie jest opóźniony??

2. Lotnik421 Xbox One

3. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie grałem, ale ona nie ma chyba sprzężenia?

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jaką kiere polecacie do xboxa wiem, że microsoftu najlepsza ale teraz nie ma na necie

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  7. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Potwierdzam, gra się wyśmienicie. Kierka też nie ma FF ale za taką cenę za jaką mi udało się kupić można to wybaczyć, nawet lepiej dla mnie bo nie lubię tych wibracji.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

powiedz mi prosze gdzie za 300 zl dostane logitech g25 aby dzialal na xboxie bo zaraz kupuje

9. dareks81

dareks81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja grałem chwilę.

Wykonanie nie powala: obręcz to praktycznie sama guma, ale przyjemna w dotyku. Spasowanie takie sobie, ale raczej solidne. Nic nie sprawiało wrażenia rozpadającego się. Może to subiektywne odczucie, ale mi świetnie leżała w dłoniach.
    Ma wszystkie przyciski: LB, RB, A, B, X, Y, łopatki, krzyżak, "manetino" (w forza służył do zmiany widoku), start, select, ring, no i pedały (czyli jakby o 4 więcej niż pad, ale nie masz prawej gałki). W grach takich jak f1 2012 jest to bardzo istotne, bo przycisków tam jak mrówków. Dla przykładu powiem że na wireless speed wheel, którą posiadam, jest za mało przycisków.
    Nie posiada FF, ani nawet wibracji co jest sporą wadą. Brak FF można jakoś zrozumieć, ale wibratora żeby nie było?? Ma tylko coś tam samocentrującego. Im mocniej skręcasz tym większy czujesz opór.
    Co po za tym można powiedzieć... grało się fajnie, nie było opóźnień, sterowanie precyzyjne.
    ps. "manetino" działa w górę i w dół, ale zawsze wraca do położenia środkowego - czyli jakby gałka z dwoma położeniami.

10. zapala

zapala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej
    Również zastanawiam się nad jej kupnem.
    Korzystaliście może z niej w f1 2011 lub WRC 2/3?

11. robo38

robo38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin/Kraków NH
    Ja ja mam, jeżdżą nią dzieciaki , bawię sie i ja :) Łopatki długie, więc dzieci nie mają kłopotów ze zmianą biegów, utwardza sie w miarę mocniejszego skręcania. Za 299,0 (Saturn) nie kupisz nic solidniejszego i nowego. Do tego Mikołaj przyniósł świetny stojak stojak pod kierownicę Wheel Stand Pro V2 i fajny zestaw sie zrobił :) Forza 4 to najczęściej używana gierka.
    Polecam każdemu na początek. Moje marzenie to G25 lub G27 Logitecha, lecz kasa za nie mnie na razie przeraża. Wolałbym juz dołożyć, na raty i od razu fotel :)

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tylko ta kiera już od dawna nie jest produkowana, w tej cenie najlepsza jest MadCatz a jak ktoś chce kierownice z prawdziwego zdarzenia to polecam fanateca :)

13. malin_f1

malin_f1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziś sporo oglądałem recenzji na youtube i kierownica 458 najbardziej mi się podoba poza jedną rzeczą, że ma spory jałowy luz i sprężyna łapie dobrze dopiero od większego wychylenia... "robo38" może opisać jak to chodzi ??

Chcę kupić kierownicę tylko nową z gwarancją do max ok 400zł waham się między trustem 458 a mad catz racing wheel wireless chociaż ta druga przekrasza 400pln...

Albo po taniości Mad Catz MC2 za 200pln...
    Używki nie chcę bo coś się sypnie po tygodniu i kasa w błoto.

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    uzywka MS badz Logitech beda duzo lepsze niz te Ferrari i MadCatzy razem wziete, to jest kupa plastiku

15. malin_f1

malin_f1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jestem fanatykiem kierownica ma służyć od święta po to aby nie męczyć się na padzie. Z użykwką wiadomo jak jest może posłużyć rok a może 1 tydzień i wtedy kasa w błoto tak jak pisałem. Używki odpadają.
    Proszę o info jak działa ta 458 i MC Wireless oraz MC2

Wczytywanie...

Poleć forum