Tiesto w DJ Hero 2

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Firma Activision ujawniła pseudonim kolejnego DJa, którego zobaczymy opracowywanej przez FreeStyle Games produkcji DJ Hero 2. Do Deadmau5, Davida Guetty, DJ Qberta i kiku innych dołączył oficjalnie Tijs Michiel Verwest, czyli Tiesto. Oprócz grywalnej postaci pojawią się również miksy jego autorstwa. Przypominamy, że deweloperzy obiecują stworzyć dla kontynuacji dużo ciekawszy tryb kariery, w którym przejdziemy drogę od całkowitego nowicjusza do właściciela imperium muzycznego. Ponadto planują lepsze tryby gry wieloosobowej i rozbudowane opcje związane ze śpiewaniem. Premiera w październiku tego roku. W rozwinięciu zwiastun.

http://www.youtube.com/watch?v=A0t_StCpHVI&feature=player_embedded

źródło: onlinecenter.pl
 

Amigo XV

Świeżak
Świeżak
Zaintrygowała mnie ta gra, wcześniej jakoś się nią nie interesowałem. Zabawa w DJ'a może być czymś fajnym, a jeszcze możliwość poczucia się jak Tiesto czy David Guetta to rewelacja :)
Oby tylko nie przegięli z ceną.
 

FATAEM

Banned
Kto to jest ten tjesto ? jakiś piłkarz ?
 

alandnb

Użytkownik
Użytkownik
to jest dj muzyki trance i house :)
 

globooz

Użytkownik
Użytkownik
lol stary.

Co do tematu: Kozacko, że będzie druga część. Miałem pierwszą część i powiem Wam, że jest warto zagrać.
Nie każdemu ten rodzaj rozgrywki może pasować ale najważniejsze żeby urozmaicać swoje granie. I to jest bardzo fajne rozwiązanie.
Po żadnych filmikach z yt i recenzji nie poznacie smaku dj hero. Trzeba w to zagrać. Jeśli macie możliwość - zagrajcie. Nie będziecie żałować.

Przy wcześniejszym temacie o dj hero 2 ktoś się wypowiedział, że powinno być w grze mniej czarnuchów i ich rapu.
I z tym się nie zgodzę. Pierwsza część miała nieco mało tych rapowych kawałków a szkoda - mój klimat.
W takich grach powinno być wszystkiego po trochu.
DJ - to nie tylko techno i pochodne ale w szczególności rap.

Druga część będzie na pewno w moim posiadaniu. pozdro
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Kto to jest ten tjesto ? jakiś piłkarz ?
Wyjdź, albo po prostu zgiń... nie wiedziałeś o tym że to jeden z najsłynniejszych terro al-kaidy? A Ty kim jesteś? Ja wiem! Frajerem:) Nie rozumiem tak zrytych postów, masz filmik dotyczący gry i wywiad z muzykiem, więc po co takie debilne posty? Nie, nie okazałeś się być śmieszny.

Co do gierki: Chętnie bym zagrał gdyby nie ta kosmiczna cena kotrolera;/ W dodatku jeszcze x'a kolejnego muszę kupić. No nic obejdę się smakiem.
 

Do góry Bottom