1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tiesto w DJ Hero 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Lipiec 31, 2010.

1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Firma Activision ujawniła pseudonim kolejnego DJa, którego zobaczymy opracowywanej przez FreeStyle Games produkcji DJ Hero 2. Do Deadmau5, Davida Guetty, DJ Qberta i kiku innych dołączył oficjalnie Tijs Michiel Verwest, czyli Tiesto. Oprócz grywalnej postaci pojawią się również miksy jego autorstwa. Przypominamy, że deweloperzy obiecują stworzyć dla kontynuacji dużo ciekawszy tryb kariery, w którym przejdziemy drogę od całkowitego nowicjusza do właściciela imperium muzycznego. Ponadto planują lepsze tryby gry wieloosobowej i rozbudowane opcje związane ze śpiewaniem. Premiera w październiku tego roku. W rozwinięciu zwiastun.

http://www.youtube.com/watch?v=A0t_StCpHVI&feature=player_embedded

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Amigo XV

Amigo XV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Zaintrygowała mnie ta gra, wcześniej jakoś się nią nie interesowałem. Zabawa w DJ'a może być czymś fajnym, a jeszcze możliwość poczucia się jak Tiesto czy David Guetta to rewelacja :)
    Oby tylko nie przegięli z ceną.

4. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Kto to jest ten tjesto ? jakiś piłkarz ?

5. alandnb

alandnb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jest dj muzyki trance i house :)

6. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    lol stary.

Co do tematu: Kozacko, że będzie druga część. Miałem pierwszą część i powiem Wam, że jest warto zagrać.
    Nie każdemu ten rodzaj rozgrywki może pasować ale najważniejsze żeby urozmaicać swoje granie. I to jest bardzo fajne rozwiązanie.
    Po żadnych filmikach z yt i recenzji nie poznacie smaku dj hero. Trzeba w to zagrać. Jeśli macie możliwość - zagrajcie. Nie będziecie żałować.

Przy wcześniejszym temacie o dj hero 2 ktoś się wypowiedział, że powinno być w grze mniej czarnuchów i ich rapu.
    I z tym się nie zgodzę. Pierwsza część miała nieco mało tych rapowych kawałków a szkoda - mój klimat.
    W takich grach powinno być wszystkiego po trochu.
    DJ - to nie tylko techno i pochodne ale w szczególności rap.

Druga część będzie na pewno w moim posiadaniu. pozdro

7. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Wyjdź, albo po prostu zgiń... nie wiedziałeś o tym że to jeden z najsłynniejszych terro al-kaidy? A Ty kim jesteś? Ja wiem! Frajerem:) Nie rozumiem tak zrytych postów, masz filmik dotyczący gry i wywiad z muzykiem, więc po co takie debilne posty? Nie, nie okazałeś się być śmieszny.

Co do gierki: Chętnie bym zagrał gdyby nie ta kosmiczna cena kotrolera;/ W dodatku jeszcze x'a kolejnego muszę kupić. No nic obejdę się smakiem.

Wczytywanie...

Poleć forum