1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tiger Woods PGA Tour 11- opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Daniello09, Czerwiec 4, 2010.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Proszę o opinie o tej grze. Jest już od kilku godzin w sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zajaczek

zajaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze byc ciezko, malo kto gra w golfa :D ale ogolnie to tak:
    gralem przez chwile i wylaczylem, to miala byc moja pierwsza przygoda tigerem woodsem, niestety albo dla mnie ta gra jest za nudna albo sie nie znam

4. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepsza od 10-tki. Odrazu tworzymy swoja postac ktora dostaje XP za kazde dobre uderzenie. Dodali "focus" czyli taka nasza "moc" dzieki ktorej mozemy uderzyc np. z siłą 120% a nie tylko 100 lub uderzyc precyzyjniej. Ogolnie jak ktos lubi grac w tigera to must have. Polecam na imprezy, mnóstwo trybów na 2,3,4 osoby (mozna jednym padem grac)

5. strzeli

strzeli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie, całkiem fajna. Co prawda we wcześniejsze wersje tej gry nie grałem i nie mogę jej porównywać. Przyjemnie się gra, nie trzeba się z niczym spieszyć :D, w sam raz dla relaksu :)

Wczytywanie...

Poleć forum