1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tiger Woods PGA Tour 12 :) Kto widział kto wie ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez borysziom, Kwiecień 5, 2011.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak pewnie wiecie wyszła nowa część TW. mam jednak pewne pytanko. bardzo ciężko mi jest trafić do dołka. W 11 opanowałem to bez najmniejszych problemów nawet na długie dystanse. W tej części wiem jedynie, że trzeba celować w kółeczku, które się pojawia i za pomocą linii krążących po planszy. Ale wydaje mi się, że robię coś nie tak lub nie do końca ponieważ nawet jak jestem pewien, że jest dobrze ustawione to nie wlatuje jak trzeba. A metoda na chybił trafił mnie nie zadowala. Znalazłem pewien wideo tutorial, ale i on mi nie pomógł. Jeżeli ktoś to opanował proszę o jakieś podpowiedzi. A tak na marginesie gra jest po prostu świetna, potrafimy razem z laską siedzieć przy niej po kilka godzin przy piwie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TomMaster

TomMaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie znaleźć jakikolwiek poradnik do tej gry. |Dzięki

4. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. TomMaster

TomMaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś wtajemniczony poda linka, choć może wytłumaczy co i jak.

Wczytywanie...

Poleć forum