1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tim Schafer z radością stworzyłby sequel Brutal Legend

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wydane jesienią 2009 roku Brütal Legend nie ustrzegło się gameplayowych wpadek, ale pod względem oddania "metalowego" klimatu produkcji Double Fine nie można już nic zarzucić. Tim Schafer nie zapomniał o swojej grze i z chęcią wróciłby do świata udźwiękowionego przez m.in. Ozzy'ego, Motörhead, Judas Priest i Rotting Christ.

Kultowy, zwłaszcza dla fanów przygodówek point'n'click, deweloper powiedział serwisowi GameSpot, że Brutal Legend wciąż żyje w jego pamięci:
    W związku z niemałą ilością potrzebnej kasy z sequelem może być krucho, ale zawsze pozostaje wydanie DLC, o czym wspomniał Schafer:

Osobiście wciąż trzymam kciuki za pełnoprawną kontynuację z przygrywającym w tle RTS-owych batalii Mayhem, Darkthrone i Marduk.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Haha Brutal Legend było jedną z NAJLEPSZYCH gier w jakie grałem na xboxie :D A przynajmniej na bank w top 5. Klimat, grywalność i ogólnie tony, tooooony miodności aż się wylewały z tego tytułu. Nie przeszkadzało mi nawet to że gość tam nie umiał nawet zdaje się skakać (bo i po co? jak się zna facemelter riff :D) ani że sidequesty były wszystkie takie same :p Na Xboxie przeszedłem BL ze 2 razy, a z pół roku temu jak się pojawił na PC również go skatowałem do końca. To jest jedna z gier w której DOMAGAM SIĘ (!!!) kolejnej części. Oby tylko nie skończyła jak inne w których się domagałem, typu Dungeon Keeper 3, albo Theme Hospital 2, albo coś w ten deseń.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jestem jak najbardziej za.

Wczytywanie...

Poleć forum