1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall 2 będzie miał jeszcze lepszy multiplayer, zapewnia Respawn Entertainment

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 10, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Respawn Entertainment coraz częściej wypowiada się na temat swojej superprodukcji Titanfall 2, która najpewniej w tym roku zagości również na PlayStation 4. Tytuł ma mieć o wiele lepszy i zrealizowany z większym rozmachem tryb wieloosobowy, w porównaniu z oryginałem.

Przedstawiciele Respawn Entertainment coraz częściej wypowiadają się na temat ich najnowszej gry, czyli Titanfall 2. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzyma rozbudowaną kampanię fabularną, a dziś otrzymujemy zapewnienia o tym, że tryb wieloosobowy będzie konkretnie rozbudowany w porównaniu z oryginałem.

Na ten temat wypowiedział się Jesse Stern w rozmowie z redakcją Forbesa, który zapewnia, że możliwość wydania gry na wielu platformach wpłynie pozytywnie na jakość rozgrywek sieciowych.

Jesse Stern dodatkowo wyjawił, że nowa odsłona gry będzie starła się delikatnie zaprezentować połączenie futurystycznego świata robotów, science-fiction oraz magii. W jaki sposób zostanie to zrealizowane, nie wiemy dokładnie, ale warto się przyglądać Titanfall 2 i oczekiwać na więcej konkretów.

Titanfall w roku 2014 pojawił się ekskluzywnie na konsolach Microsoftu. Tytuł cechował się oryginalnym podejściem do trybu multiplayer i zdobył średnią ocen na poziomie 84 punktów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No oby był tak miodny jak w TF 1 to Kubuś porzuci swój miodzik na rzecz nowego miodziku :D

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Dla mnie multi w titanfall już jest wybitne i jedyne co by mogło dojść to więcej opcji personalizacji pilotów i tytanów (jak w cod)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Niech tylko nie biorą przykładu z crapowatego coda najlepiej to z niczym .

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zacytuje klasyka COD+HAWKEN ... by Azur :D

Zagrywałem się w tą grę na PC i mam nadzieje że TF2 będzie mega grą a czy pomieszają to z COD to mi zupełnie nie przeszkadza, faktycznie w pierwszej części mało opcji było ale to nie przeszkadzało.

BialyGTi lubi to.
  7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Noo poleci preorder.

Wczytywanie...

Poleć forum