Titanfall 2 to dopiero początek. Respawn Entertainment chce kontynuować rozwój uniwersum

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Respawn Entertainment w 2014 roku wydało Titanfall na Xboksa One, Xboksa 360 i komputery osobiste. Wielu graczy mogło sądzić, że seria nie przetrwa u boku takich tuzów jak Call of Duty oraz Battlefield, ale wiele studio ma naprawdę spore plany względem tego uniwersum.

Vince Zampella w rozmowie z redakcją IGN zapowiedział, że już teraz pojawiają się plany na kolejne odsłony, a seria nie musi skończyć się na trylogii:

„Nie musimy myśleć o trylogii. Tworząc coś zawsze masz nadzieję, że ludzie to pokochają na długie lata. Mam nadzieję, że możemy zrobić coś więcej.”
Szef zespołu podkreślił, że już teraz powstaje gra mobilna, a jego formacja ma mnóstwo pomysłów na rozwój tej serii. Zampella wypowiedział się również na temat możliwości wprowadzenia Titanfall na PlayStation 4, ale nie jest to możliwe, ponieważ są pewne „ograniczenia”, przez które zespół ma związane ręce. Możemy w tej sytuacji się domyślać, że studio podpisało wiążącą umowę z Microsoftem na ekskluzywność gry.

Czytając słowa przedstawiciela Respawn Entertainment uśmiechnąłem się pod nosem, bo akurat pierwszy [gra]Titanfall[/gr]a przypadł mi bardzo do gustu i z zainteresowaniem śledzę informację o dwójce. Wyobrażacie sobie stałe miejsce w kalendarzu wydawniczym dla tej serii i walka z Call of Duty oraz Battlefieldem?


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Czyli tak po cichu mają zamiar zacząć doić tą serię jak BF'y, COD itd ?
 

Do góry Bottom