1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall 2 z najlepszymi serwerami. Firma obiecuje bezproblemową rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 27, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jednym z najważniejszych elementów pozycji nastawionych na rozgrywkę sieciową są serwery. Problemy z lagami, czy też wyłączona usługa potrafi zdemotywować do dalszej zabawy. W przypadku Titanfall 2 mamy nie obawiać się o takie problemy, ponieważ gra skorzysta z oferty Multiplay.

Multiplay to firma dysponująca zintegrowanymi serwerami dedykowanymi, a jednocześnie dostawca chmury dla Google Compute Platform, Microsoft Azure oraz Amazon Web Services. Korporacja ogłosiła, że Titanfall 2 będzie korzystać z „potężnej bazy dedykowanych serwerów”, które zminimalizują opóźnienia.

Respawn Entertainment zdecydowało się na korzystanie z tej oferty i dzięki temu gra od startu ma zapewnić graczom mnóstwo satysfakcji z rozgrywki. Przedstawiciele MGS podkreślają, że w tej sytuacji rozgrywka w Titanfall 2 będzie stale dostępna – nawet w przypadku jakiejkolwiek awarii zamrożenie rozgrywki będzie trwało maksymalnie kilka minut.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy czekają na powrót tytanów. Produkcja i tak tym razem otrzyma rozbudowaną kampanię, ale odnoszę wrażenie, że wielu sympatyków pierwowzoru sięgnie po pozycję głównie dla zmagań Online.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    216
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    to jest pozycja Must Have...

Kyron lubi to.
  4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    229
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    TF2 kupię przed B1 I CoDem.

5. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Kampania spoko że bedzie ale też nastawiam sie na Online wiec dobre wieści :) Dawno online w strzelance tak mnie nie wciągnął jak w pierwszej części mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej niż w jedynce ;) trzymam kciuki za produkcje

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No trzymam kciuki za TF2, że będzie tak samo dobry jak 1 część i lekko pomnoży zadowolenie graczy razy 3. Liczę po prostu na wyśmienitą grę!

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    639
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie gralem w 1 ale może się ogra 2 czesc jak każdy chwali ta gre moze warto spróbować

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dobry news bo tf1 zarówno na x360 i x1 często wywalał do menu z powodu serwerów.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Rob1N_PL@Rob1N_PL kiedy? Bo grałem dość dużo na X1 i nie przypominam sobie by nagminnie mnie do menu wywalało. Nie przypominam sobie nawet takiej sytuacji by mnie do menu wywaliło :D

10. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    216
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    tez pierwsze slysze...

11. hacajaca

hacajaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Zdarzało się, że pod koniec meczu przy tabeli z wynikami rozłączało z serwerami i nie dostawało się expa.

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie. Gram w titanfalla na x1 od 2 tygodni i doświadczyłem tego kilkukrotnie. Przy rozłączeniu traci się cały postęp z meczu.

Wczytywanie...

Poleć forum