1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall: EA ponoć żałuje podpisania z Microsoftem umowy na wyłączność

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Titanfall pozostanie exclusivem Microsoftu. Okazuje się jednak, że Electronic Arts może żałować podpisania umowy z gigantem z Redmond na software'ową wyłączność swojej online'owej strzelaniny.

Wg Petera Dodda, udzielającego się w serwisie NeoGAF, EA nie może wybaczyć sobie, że traci pieniądze w związku z ekskluzywnym statusem Titanfall.

Sony prowadzi trochę w wynikach sprzedaży nowych konsol, więc nietrudno uwierzyć rewelacjom Dodda. EA na pewno sprzedałoby mnóstwo kopii Titanfall, gdyby shooter pojawił się na PS4. Ciekawe pytanie, które cały czas pozostaje bez odpowiedzi, to wysokość sprzedaży Titanfall na XONE. Czy okaże się, że strzelanina EA nie cieszy się taką popularnością na next-genie Microsoftu, na jaką liczono? Czekamy teraz na pierwsze dane od wydawcy.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  4. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Gra nie powinna być exculsivem...Jedynie DLC do niej mogłyby pojawiać się wcześniej na Xboxach, tak jak to jest z CoDem

5. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Płynie z tego prosty wniosek. Deweloperzy nie będą tworzyć gier na wyłączność, bo jest to dla nich kasa w błoto. Microsoft nie ma więc co liczyć na dobre exy od 3rd party. X1 dostanie albo gry od Microsoft Games Studios, albo crapy. Microsoft nie kupi wyłączności od EA, Ubisoft, Activision, Take Two i japońskich wydawców.

6. Tomek511

Tomek511 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Berlin
    tyle kasy co EA ma.. z reszta jak by nato patzrec to gdy by naprzyklad the last of us albo gran turismo na xbox wyszlo to ile kasy by zrobili .. tak samo gdy by Halo albo forza na ps wyszlo ile kasy by bylo..zawsze tak jest ze jak gra jest exclusiv to nie bedzie tyle kasy..

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli na 100% następna część będzie na PS4/XO/PC. I dobrze, w taką zarąbistą grę powinni wszyscy móc zagrać.

8. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Aż tak daleko bym się nie posunął w interpretacji :) MS mógł wykupić całą serię Titanfall, a nie tylko pierwszą część podobnie, jak miało to miejsce z innymi tytułami :)

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale to płacze tylko EA, zwykly użytkownik PS czy jakikolwiek inny w miare ogarnieety gracz który widział branże 10 lat temu i dziś, na pewno nie rwie włosów z powodu braku Titanfall na PS4. Raz że gra jest normalnie na PC więc dostęp jest jeszcze szerszy niż na konsole, a dwa, że kazdy rzyga już CoDem, a to samo w innym opakowaniu może się sprzedać taśmowo tylko w USA i tylko u tych samych odbiorców z niewybrednym gustem na ktorych zwykła reklama może podziałać tak, ze pójdzie odda swoje pieniądze bo marketing go zaczaruje. Ostro znudzeni gracze oczekujący czegoś nowego, innowacyjnego, powiewu świeżosci mają daleko w poważaniu takie gry. Taką tendencje obserwuje praktycznie wszędzie.

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja tam Coda nie lubie nie kupuje jak juz zagram to w kampanie( czego tez ostatnio od kilku czesci nie praktykuje bo sa nudne ) ale tylko gdy gre mam za free od znajomego . A jednak musze przyznac ze Titanfall-a zakupilem na premiere mimo obaw ze to gra od tworcow Coda i myslach czy oby nie pozaluje wydanej kasy . I na szczescie nie , gra jest fajna troche inna od tego co zawsze dostajemy dalej strzelamy biegamy itp ale jakos juz gra sie inaczej niz ciagle w BFa czy tez Coda .Wiec gra jak widzi kolega wyzej nie trafia ciagle do tych samych odbiorcow ktorzy notorycznie kupuja CODa .

11. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja gram w Titanfall na Pc więc nie przeszkadza mi że nie ma go na PS4 po za tym na padzie ciężko się gra w takie gry

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    To tylko kwestia przyzwyczajenia. Dużo killerów znam, którzy hardkorują na padzie :) - niestety to nie moja liga haha :).

Cóż ja jestem zdania, że Tinfall nie powinien być Exem - hmm jak można mówić o exie jak gra też jest dostępna na PC? Toż to nie ex..
    Zresztą XO dostanie Fable Legends, gdzie developerzy sami nie wiedzą, co chcą tą grą osiągnąć i jak ma wyglądać.. Moje marzenia o kozackim Fable zostały już raczej pogrzebane.. Jedynym Exem za którym uronię łzę to oczywiście Forza 5.

13. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ci co mają PS4 mogą poniekąd żałować bo gra jest całkiem-całkiem....
    Dobrze że wyszła także na PC, więc ja nie żałuję...

14. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No ale chyba nie podpisali tej umowy na wyłączność za darmo?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum