Titanfall i wyzerowanie postaci

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Cześć

Na wstępie chciałbym nadmienić że jestem mało konsolowy, więc być może pewne rzeczy trzeba będzie wyjaśnić mi łopatologicznie ;)

Sytuacja z wczoraj, młody tnie w Titanfall, ma już od dawna 50 level i praktycznie wszystko odblokowane, w pewnym momencie słyszę ryk wściekłości. Okazało się że podobno po zainstalowaniu czegoś wylądował na powrót na pierwszym levelu ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jak sprawdzałem dzisiaj w osiągnięciach jego postaci, to wszystkie statystyki są zachowane, karty dodatkowe ma wypełnione na full, ale level 1 i cała broń i savey szlag trafił. Wczoraj dodatkowo odinstalował grę ze złości zanim cokolwiek mi powiedział.

Zainstalowałem ją na powrót, próbowałem sprawdzić czy nie da się ich jakoś odzyskać, ale niestety nie widzę nigdzie takiej opcji.

Pytania są zatem następujące, czy jest szansa na przywrócenie stanu poprzedniego i jeśli tak, to jak to zrobić?

Drugie pytanie, to co mógł zrobić, że to się wydarzyło? Domyślam się że wyskoczył mu jakiś komunikat, który pewnie kliknął bez zbytniego wgłębiania się w jego treść, ale nie bardzo wiem co to mogło być. Dodam że moja postać, w którą kiedyś grałem pozostała nieruszona, zachowała rangę i wszystko inne, u niego zostały tylko statystyki.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
bo pewnie wszedł na drugą generację pilota... to jest tak że jak się osiągnie 50 level to można przejść na kolejną generację (do 10). I wtedy każdą generacje zaczyna się od 1 levelu...

I nie kliknął jednego komunikatu tylko chyba ze 3 ;) Bo tam jest ostrzeżenie z czym to się wiąże że levele od nowa itp :)
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
bo pewnie wszedł na drugą generację pilota... to jest tak że jak się osiągnie 50 level to można przejść na kolejną generację (do 10). I wtedy każdą generacje zaczyna się od 1 levelu...

I nie kliknął jednego komunikatu tylko chyba ze 3 ;) Bo tam jest ostrzeżenie z czym to się wiąże że levele od nowa itp :)

na bank tak zrobił, a że pewnie nie przeczytał komunikatu to dał potwierdź ... potwierdź ;)
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Tak właśnie myślałem.
Zatem tego się zapewne nie da cofnąć?

Czy te generacje wiążą się z jakimiś bonusami, czy to po prostu przywrócenie pierwszej rangi i baw się dalej człowieku? ;)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Generacje są do 100 a nie do 10 :D i skoro to kliknął to robił to 5 razy bo pyta się gra o to tyle razy :D w emblematach jest nowy z X1 zerknij a zobaczysz to nie COD że można skasować cały postęp wszystkie prestiże i zdobyte rzeczy.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Generacje są do 100 a nie do 10
W Titanfall jest 10 generacji pilota...



Czy te generacje wiążą się z jakimiś bonusami
Szybciej nabijają się levele i jest emblemat inny ;) I to wszystko :)
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim, wrócę do domu, sprawdzę i wytłumaczę ;)
 

Do góry Bottom