1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall moje pierwsze wrażenia

Temat na forum 'Gameplay i Livestrem' rozpoczęty przez KwaśnySzparag, Sierpień 20, 2016.

1. KwaśnySzparag

KwaśnySzparag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Witam serdecznie, z tej strony kwaśnyszparag a ty pewnie jesteś tu przez przypadek :) już mówię :p nazywam się kordian i jestem gamer\'em, 95 - rocznik, od 8go roku życia jestem zapalonym graczem. A od teraz jestem fanboyem microsoftu. To co wam tutaj prezentuje to czysta rozgrywka z xbox one, xbox 360 i moze nawet z oryginalnego xboxa!

Jeżeli ten dział nie jest odpowiedni na dodanie filmów, to przepraszam, nie linczujcie mnie :C
    zapraszam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie cierpie kamperów, bo psują rozgrywke innym, w BF4 dostałbyś rozkosznie kosę w plecy. Kampisz 3/4 rozgrywki. Tyle odemnie.

kuleczka91, bld i Kyron lubią to.
  4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43

Kampa kampa kill'iim.
    Oszczędź dziadka ,też kupuje TF2 olewam SW: Battlefront sason pass, B1 ( może długo po premierze) i CoD - niech zdycha. Chyba że jakimś cudem wydadzą remaster MW1 osobno.

5. KwaśnySzparag

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

no witam, chcę wam zaprezentować film z World of tanks na Xbox one, muszę wam powiedzieć że lepiej mi się gra na xboxie, wcześniej grałem na pc w wota, ale czas zapomnieć o tym :p
    Serdecznie zapraszam do oglądania. Pragnę też powiedzieć że jestem laikiem w takie gry i uczę się grać multiplayerowo, nigdy wcześniej nie grałem :)

tak żałuję. Zapraszam i pozdrawiam

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To samo chciałam wczoraj napisać, ale stwierdziłam, że ugryzę się język :D Tak w połowie filmu odechciało mi się słuchać, oglądać i najlepszy tekst, że "bardzo dobrze mi idzie" mnie rozbawił i wtedy sobie pomyślałam taaa...same kampienie.

p_bladek lubi to.
  7. KwaśnySzparag

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Dzień dobry, po ostatnim moim filmie dwie osoby wypowiedzieli się źle :) cóż każda krytyka szlifuje, chcę wam zaprezentować mój drugi film z titanfalla 2. Poszło lepiej! znacznie lepiej, niestety od 2009 roku jak dostałem mojego xboxa na urodziny (360) to nigdy nie miałem przyjemności grania po internetach z innymi. Wiem co straciłem, żałuję. Pozdrawiam

Dziękuję za przeniesienie postu.

orso lubi to.
  8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odnośnie TF2 nic szczególnego jak się grało w pierwszą część, wręcz zastanawiam się nad anulowaniem preordera.
    Odnośnie tego całego Twojego "gejmpleja"
    - za sam pomysł żeby coś tam pokazać należy się plus :)
    - kampienie masz opanowane na mistrzowskim poziomie :troll:
    - za wykonanie i komentarz hmm...
    - osobiście bym popracował nad tym i zastanowił się do jakiej grupy użytkowników chcę trafić ( wiekowa odbiorców ), pierwsze co razi jeśli nicka masz Kwaśny Szparag a witasz ludzi na kanale i mówisz sparag to WTF?
    - całe to zacinanie się w trakcie można myślę podczas montażu usunąć
    - w trakcie tego filmiku w sumie 3 x powiedziałeś to samo jakby zapętlone
    - początki pewnie są trudne rozumiem więc uszy do góry i działaj aż wyjdzie idealnie

Przeglądnij starych wyjadaczy z YT zobacz jak oni prowadzą swoje kanały, może znajdziesz tam jakąś podpowiedź i koniecznie przed puszczeniem do "internetów" przeglądnij to kilka razy.

Moja opinia oczywiście, nie musisz się z nią zgadzać, ja mam swojego ulubionego RockAlone2k i tylko jego oglądam.

9. KwaśnySzparag

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki :3 nie spodziewałem się takiego odzewu, ja wiem że jestem zretardowany, jednak nie piszę sobie tekstu na kartce bo tak mi jest nie wygodnie. Choć musze spróbować.
    Wada wymowy :/ trza poćwiczyć dykcję czy jak to się tam nazwa, ale nie wstydze się tych błędów bo wszystko jest do poprawy.
    Co do samego kampienia.. lubię atakować z ukrycia ale nie lubię grać snajperem :p
    Dziękuję jeszcze raz, niedługo zamierzam wprowadzić battlefielda 1, overwatcha no i dalej mucić w wota :p

10. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    młócić

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeszcze przed pracą oglądałam kawałek Twojego filmu to powiem Ci tak co mi się nie podoba:
    - Już sam wstęp do Twoich filmików jest mega irytujący, a czemu? Ano temu, że czuję się jakbym oglądała filmik jakiegoś gimbusa, a nie dorosłego człowieka. Po prostu ten wstęp brzmi gimbusiarsko, tak dziecinnie. Chodzi mi tu o sposób mówienia. Nie mówisz, że tak powiem "poważnie" jak na Twój wiek tylko zalatuje mi tu jakbyś był wśród gimbów jak się wypowiadasz. Masz taki dziwny ton mówienia. Nie mówisz równomiernie tylko coś mówisz tak, za chwilę w innym tonie. No szczerze mi się takie coś nie podoba.
    - Rzuciło mi się w słuch to, że zamiast Szparag powiedziałeś Sparag (zjadłeś gdzieś Z, w sumie było czuć, że się połapałeś, że była literówka, ale to zlałeś).
    - No i ciągle się powtarzałeś :p Wiadomo, że nie zawsze da się dokładnie wysłowić w danym momencie, ale w tym 2 filmiku była masa powtórek tego co mówisz.
    - Co do samej gry się nie wypowiadam, bo jeszcze się doszlifujesz. Wczoraj grałam chwilę w tytka 2 na XO to niestety, ale co mapa to wielu kamperów, więc nie dziwota, że Ty sam też przystaniesz :p

Tak czy siak rób dalej to co robisz, wiele rzeczy można poprawić i jeszcze zdążysz się doszlifować, bo każdy kiedyś zaczynał :)

12. KwaśnySzparag

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Bardzo dziękuję za krytykę do ostatnich filmów z Titanfall 2, postanowiłem iż usunę tą żenadę :)
    Natomiast Pojawił się World of tanks.
    tytuł odcinka to totalny kataklizm, ugrałem swoje 2 najlepsze bitwy :) nie wspominałem o tym ale jeśli chodzi o gry przez neta (multi-player) jestem totalnym laikiem, uczę się.
    Jeśli ktos chce to chętnie pogram przez internety mój XBL to KwasnySzparag, serdecznie zapraszam :) dziękuję za wszelką ocenę i krytykę. Tak tym innym tonem

Wczytywanie...

Poleć forum