1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall – porównanie grafiki na PC i Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Lepsza rozdzielczość, ostrzejsze tekstury, bardziej płynna animacja – czy na PC rzeczywiście jest zdecydowanie lepiej?

Sprawdziła to ekipa DigitalFoundry:

Na PC rzeczywiście gra wygląda lepiej. Momentami płynność na konsoli spada dosyć znacząco, a krawędzie są zdecydowanie poszarpane - w tym dopatrywałbym się największych różnic. Pozostałe efekty nie odstają na konsolach tak bardzo.

Warto mieć na uwadze, że na Xbox One Titanfall działa w przedziwnej rozdzielczości 1408x792, a więc znacznie poniżej FullHD, które na PC można osiągnąć bez problemów nawet na kilkuletnim sprzęcie.

Nie ma jednak tragedii. Na Xbox One ta gra wciąż wygląda dobrze. Pytanie, czy to "tylko", czy "aż". W końcu to ta słynna nowa generacja.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    PC wygrywa bez problemu z XO..

Buehehe nowa generacja itp itd.. a dalej postacie odbijają się od powietrza - skok z samolotu 2:30.

4. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko, że na konsoli większość ludzi gra na tv i dalej od ekranu, więc różnica nie jest tak dostrzegalna.
    Zresztą dla mnie grafika nie jest najważniejsza, liczy się gameplay i płynność które oferują nowe konsole :)

1 osoba to lubi.
  5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Moim zdaniem różnica nie jest jakaś znacząca jak dla mnie płynność w takich grach jest priorytetem więc nawet bym obniżył rozdzielczość żeby gra na konsoli działała w stałych 60 fps

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Co nie zmienia faktu że na PC wygląda (może nie dużo, ale...) lepiej i widać to gołym okiem.

7. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Na pc wygląda lepiej, fakt że nie wielka jest różnica ale w tym roku będzie nawa seria od Nvidia Geforce, więc obawiam się że nie cały rok od premiery nowej generacji będzie różnica miedzy pc a konsolą, obawiam się że nowa generacja dostanie szybko w d..e.

8. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Na pc może wygląda lepiej, ale grafa to nie wszystko, ja ostatnio kupiłem wii i jak odpaliłem mario albo zelde, to wszystkie dark souls i inne wysiadają.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

9. buszidko

buszidko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko ze koszt samej nowej karty graficznej przekracza cenę konsoli, a gdzie jeszcze reszta podzespołów? A i tak to jest dopiero początek życia konsol wiec tak myślę że jest bardzo ok.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Sorry memory ale generacja dopiero jest "nowa" i już widać, że PC'ty spokojnie mogą rywalizować z konsolami.. Chociaż tu raczej wypada powiedzieć konsole z PC'tami - bo to one im odskoczyły.. Prawda jest taka, że PC'ty lajtowo uciągnęły by jeszcze więcej. Ale nie może to tak być, bo musi być popyt na konsole, więc są sztucznie ograniczane (kod gry itp itd).

To już nie jest ta przepaść, co była między PC, a PS3, X360. Wiem, wiem twórcy będą się ratowali zbędnym gadaniem, że to takie multi-kino (ta wymówka chyba najbardziej pasuje do XO - TV, TV !!)

I to nie jest żaden hejt itp itd. Lecz szczera prawda. W moim słowniku next gen oznacza coś, co jest wypasione i nic "do tej pory" nie może się do tego zbliżyć..

skyDragon
    Ja się z tobą w pełni zgodzę :). Ale akurat w tym przypadku (temacie) bierzemy pod uwagę grafikę :)

Żyjąc w Polsce.. Ale w Ameryce i innych krajach cywilizowanych ceny podzespołów nie powodują ataku padaczki.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum