Titanfall-Problem z instalacją

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Witam, piszę w sprawie instalacji gry Titanfall, otóż kupiłem używkę, i z tego co wiem po uruchomieniu powinna pojawić się prośba o zainstalowanie, ale jej nie było, tylko aktualizacja i coś z hd (nie pamiętam :D), no ale gry zawsze instalowałem w sposób, że w głównym menu wciskałem X na ikonkę gry w napędzie i miałem opcję zainstaluj, a tu mam tylko zagraj. Wie ktoś może co zrobić, aby móc ją zainstalować? Z góry dzięki za odpowiedź
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie da się jej instalować.
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Ale z tego co wiem powinna być jakąś niby wymagana, konieczna instalacja 1gb, a w plikach gry mam tylko title update 476mb i moje ustawienia 184kb, i powiedzcie mi czego w titanfallu mam takie lagi, że nie można ruszyć się? Mój internet słabo chodzi ostatnio, ale podczas gry w bfa czy fife nie ma problemów z pingami, a w titanfallu jak daje statystyki to przy łączeniu mam 1 bar, 1 kreskę. Wydaje mi się, że gdzieś widziałem minimalne wymogi prędkości pobierania i wysyłania, i teraz mój net może ich nie spełniać, ale zdarzyło mi się przez może 1min mieć 3 kreski,bary przy połączeniu w titanfallu.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom