1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall + Wrecking Ball? Jest moc!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 16, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kojarzycie Miley Ray Cyrus? To znana amerykańska aktorka, wokalistka i autorka tekstów, która zasłynęła piosenką Wrecking Ball (klik). Sam teledysk został już sparodiowany kilkanaście razy, jednak jak się okazuje tematem „piłeczki” zainteresowali się gracze Titanfall. Efekt? Zabawny!

Pierwszy filmik trafił do nas przez nasz profil na Facebooku – Sma Lec dzięki!

Wiem doskonale, że ten materiał nie wszystkich musi śmieszyć, ale jeśli zapoznacie się z innymi parodiami tego przeboju lub nawet z samym teledyskiem to możecie docenić poniższą twórczość.

Jak widać "Tytany" od Respawn Entertainment mogą służyć nie tylko do miażdżenia niemal bezbronnych rywali... Ja nigdy nie odważyłbym się na wrzucenie do Sieci takiego wideo, ale jak widać – do odważnych świat należy!

Wersja, którą podesłał Sma Lec:

boogie2988 też spróbował swoich sił...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Że tak się wyrażę, Taka to by mogła zrobić "Rodeo na Tytanie" .

4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    ehhh.. a ja się pytam kto ją z kuchni wypuścił? Równie dobrze to mogła "śpiewać" IVONA. Że się tak wyrażę - jeden kij jakiego syntezatora się użyje - efekt i tak będzie biedny. Załóżmy że sama uroda panienki trafiła w czyjś gust (mój akurat ominęła wielkim łukiem), ale uroda to nie wszystko. Niech to wszystko chociaż ma jakieś ręce i nogi. Szczerze? Już wersja boogiego mi się bardziej spodobała. Przynajmniej nic nie robi na siłę.

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    he he ale beka dobre

Wczytywanie...

Poleć forum