1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall -zmiana drużyny

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez swiezak, Kwiecień 21, 2014.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,właśnie przeszedłem całą kampanię w Titanfall ,aczkolwiek nie nabiłem acziwmenta " wygraj wszystkie misje w kampanii po stronie Ruchu Oporu. Więc chce go nabić,jednakze gdy wybieram w kampanii "szybka gra" to zawsze jestem po stronie IMC i nie umiem zmienić drużyny. Wybieram szybka gra,ponieważ nie pamietam ,która misje przegrałem.
    PS.czy wiadomo może czy będzie jakaś aktualizacja dodająca tryb bez tych cholernych botów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. angorek333

angorek333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    hmm, wychodzę do lobby i loguje się ponownie aż do wylosowania drużyny,
    która mi bardziej pasuje.

Niestety na tą chwilę nie ma możliwości wybrania strony. Jest to przewidziane bodaj w najbliższym patchu
    a najpóźniej razem z extincion w czerwcu.

Wczytywanie...

Poleć forum