Titanfall

cyfilis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gierkę mam z EA Access. Instalując ją nie wiedziałem, że jest to gra wyłącznie z trybem multiplayer.
Pierwsze wrażenia z treningu to ciągłe nerwy... . Możliwe, że tylko mnie irytował ten trening.

Co do samej rozgrywki to jestem pozytywnie zaskoczony. Mimo, że to nie moje klimaty (bieganie po ścianach, skoki wykraczające poza możliwości człowieka) chętnie powrócę do niej i poznam wszystkie mapki ;)
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie jest to gra której poświęcam najwięcej czasu. Grafika bardzo przyjemna, mechanika gry również. Podejrzewam że gdyby nie EA Access to nie spróbowałbym ale nie żałuję. Brakuje mi tylko jakiegoś singla ale zamysł gry był widocznie inny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@bl.s
Singla masz w Titanfall 2, który bardziej przypomina Call of Duty (wg mnie). Co jak dla mnie utracili trochę klimat TF'a.
Titanfall 1 był czymś świeżym, nowym i jak najbardziej udanym. Ja do tej pory lubię sobie od czasu do czasu strzelić jakiś meczyk w Wyniszczeniu bo w innych trybach ciężko znaleźć graczy. Większość graczy przeniosło się na TF 2 albo gra po prostu w TF1 wyniszczenie.

Ogólnie lata lecą, a w TF1 dalej gra się świetnie. I jakoś nie odczuwa się, aż tak niski poziom jak w innych grach nastawionych na MP (COD, BF). Nawet w TF2 niski poziom jest odczuwalny (brak wszystkich specjalności pilota na początku np. niewidzialność).

W TF1 levele lecą jak szalone i dobicie do 50 jest dojść szybkie. W TF2 już to tak szybko nie idzie i ogólnie tam końcowy wyniki jest jakiś taki nie jasny (nie wiadomo o co chodzi).


Dlatego jak podoba Ci się TF 1 to warto zainteresować się TF 2. Po jakieś chwili powinno Ci się spodobać.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
ja wbiłem ledwo 6.5k meczy, jak by ktoś chciał podzielić się wskazówkami to
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
niestety okazuje się że na chwilę obecną titanfall cyfrowo można mieć tylko poprzez EA Access. Po zakończeniu subskrypcji EA nie ma możliwości zakupu, a szkoda .
 

Do góry Bottom