1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Title Update #2 Do AC: Brotherhood i LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XBUC, Styczeń 11, 2011.

1. XBUC

XBUC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zauważyłem że Wyszedł nowy Title Update (#2) do Gry Assassin's Creed Brotherhood, który zajmuje 6 MB. Czy Grozi coś złego mojej konsoli, jeżeli wgram sobie ten Title Update Offline? Mam LT+ i Nowego Dasha. Słyszałem że w Nowych Patchach mogą być jakieś zabezpieczenia, które oflagowują Konsolę. Czy to prawda? Czy może wgrywanie nowych title update do gier jest dalej Bezbieczne tak jak kiedyś?

Proszę o Jasną Konkretną Odpowiedź. Dziękuję ;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Nie wiem dokladnie ale wstrzymaj sie jeszcze niewiadomo jakie pulapki M$ zastawi ;D.

4. XBUC

XBUC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś wie coś więcej na ten Temat? Zależy mi na tym Patchu, i jestem ciekawy czy ktoś już go użył na Przerobionym Xboxie (LT+)

5. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Ja Ostatnio Założyłem podobny temat i dostałem za to 6 PK karnych, bo nie przeszukałem dobrze forum itp. Inna Sprawa Że na forum ni h*j nie widać Odpowiedzi. Sam się zastanawiam czy nie wgrać sobie tego title update, ale wolę jednak nie ryzykować. Jak Narazie bezpiecznie jest tylko używać Patch'y do gier, które nie mają zabezpieczenia AP25. Może ktoś się zlituje i w końcu Poda odpowiedź Na to pytanie.

6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja ściągnąłem tego patcha i wszystko jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum