1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Title Update FIFA 15 Horizon

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Konrad Radek, Październik 22, 2014.

1. Konrad Radek

Konrad Radek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od jakiegoś czasu pragnę zaktualizować swoją FIFE 15, aczkolwiek mam starą konsolę i nie mam na niej dostępu do internetu. Poczytałem trochę w internecie i pobrałem Title Update ze strony XBUC.NET. Pobrałem też program Horizon, podpiąłem mojego skonfigurowanego pena 32gb pod komputer i zacząłem się bawić. Zrobiłem wszystko tak jak na tutorialach, w Horizonie wszystko jest chyba tak jak powinno być, aktualizacja znajduje się w zakładce "Title Updates". Jednak tutaj pojawia się problem. Po podpięciu pendriva to konsoli, włączam grę, a ta niestety nie jest zaktualizowana. Tutaj pytanie i prośba jednocześnie, czy ktoś miał do czynienia kiedyś z aktualizowaniem online i powie mi dlaczego nie udaje mi się tego zrobić? Co robię źle lub czego nie robię? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum