1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

title update nba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez harper17, Październik 21, 2012.

1. harper17

harper17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem z odpaleniem gier nba 2k12 i 2k13. Ostatnio złapałem cichą aktualizację więc stwierdziłem, że dogram title update do tych gier i będzie jak dawniej. Początkowo dograłem TU do 2k12 i zadziałało. Następnie zacząłem szukać w internecie TU do 2k13, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedniego. Gra uruchomiła się może ze 3 razy na kilkadziesiąt prób. Stwierdziłem, że muszę wrócić do 2k12, włożyłem płytę i okazało się, że ona też nie działa. Nie robiłem z konsolą nic innego poza testowaniem różnych TU i czyszczeniem pamięci podręcznej. Rozumiem, że 2k13 nie działa, ale czemu nie działa 2k12? Macie jakieś pomysły? Dodam, że mam lt. 2

Wczytywanie...

Poleć forum