1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Title update/patch, a gry wydane na polski rynek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mucioo, Październik 3, 2010.

1. mucioo

mucioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam!

Ostatnio na forum poruszany był problem z brakiem patcha do Mafii 2 PL, przez co nie można grać w DLC. Próbowałem rozgryźć tę sprawę, pytałem różnych ludzi, którzy mają dostęp do LIVE, o to czy wyskakiwało im okienko o aktualizacji. Dostałem paręnaście sprzecznych odpowiedzi, więc postanowiłem sam działać. Pożyczyłem od znajomego niezbanowaną konsolę, podpiąłem do LIVE i rzeczywiście do gry nie wyszła żadna aktualizacja, chociaż zagraniczne wersje miały ją prawie miesiąc temu. Podejrzewam, iż dzieje się tak, ponieważ w Polsce nie mamy dostępnej usługi LIVE, więc nawet będąc podpiętym pod zagraniczne serwery LIVE, nikt nie wypuszcza patchy do gier wydawanych na polski rynek! Oczywiście wszystkie gry wydane na zagraniczny rynek, gdzie polski język jest jednym z wielu dostępnych, takie aktualizacje mają dostępne.

Wiem, że do FIFY 11 są już dwie aktualizacje. Czy ktoś może potwierdzić informację, że nie wyskakują żadne aktualizacje, będąc podpiętym do LIVE?

Jeżeli słuszne wyciągnąłem wnioski, to mamy trochę nieciekawą sytuację. Dobrym przykładem może być tutaj ostatnio głośne F1 2010, gdzie w grze występuje sporo mniejszych i jeden poważny błąd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. majki

majki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego Ameryki nie odkryłeś ;) blokada regionalna wita taki sam przypadek przy aktualizacji PES 2010

Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum