1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Title Update - Problemy związane z ich działaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deejaydex, Styczeń 5, 2013.

1. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Witajcie, borykam się od rana z problemem LiNK... generalnie sam LiNK już działa jednak nie mogę zaktualizować żadnej gry.

Problem polega na tym, że gdy pobiorę jakieś Title Update przez Freestyle dash'a to mimo, że mam je zaznaczone, niestety nie działa. Gra jest nadal w starej wersji, zaznaczone mam tylko te najnowsze TU jako Active. Próbowałem ręcznie wgrać, ale FSD w ogóle nie widzi title update? Na ten przykład weźmy sobie Modern Warfare 3, kiedyś title update do niego miały nazwę TU_10LC bla bla bla a teraz każdy title update, który pobiorę ręcznie nazywa się tu000000002_00000000, no i dlaczego? Tak samo jest z borderlands 2, czy chociażby z minecraftem (wiem, że nie działa na LiNK, chciałem mieć tylko najnowszą wersję). Pliki z tymi update kopiowane do folderu "cache" po prostu nie są widziane przez konsolę, nie ma ich w title update manager. O co tu chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolego, to nie wrzucaj TU do cache, tylko do :
    content/00000000000000/TITLE ID ( np:'4D5309C9'-FORZA HORIZON)/000B0000/tutaj wrzucasz TITLE UPDATE , najlepiej pobierz stąd: XBOX 360 Update Center , tylko ważne ,żebyś pobrał pod twoją wersję MEDIA ID !! - jak będzie inna, nie pójdzie i w FSD już nic nie włączasz, tylko odpalasz grę

1 osoba to lubi.
  4. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Działa... dzięki stary :)

Dla przyszłych, czytających ten temat:

Może się zdarzyć, że nie będzie w lokalizacji content/00000000000000 folderu z title ID gry, dla której chcecie wgrać aktualizację. Należy wtedy go utworzyć, a wewnątrz stworzyć katalog "000B0000" jak napisał jabar30.

@EDYCJA

Przedwczesna radość, zadziałało dla MW3 i dla Minecrafta, ale borderlands i far cry 2 już odmawiają działania :) Do nich aktualizacje są w postaci plików np. : TU_1AL620G_000000C000000.000000000000083

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    nazwa TU nie ma większego znaczenia... na pewno dobre MEDIA ID pobrałeś ?? mi się jeszcze nie zdarzyło żeby nie działało, a akurat boarderlands i far cry 2 nie mam..

Wczytywanie...

Poleć forum